Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felek, mivel erdekes helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek, mivel erdekes helyzet, megha tetszek is neki. (? )

Figyelt kérdés
A sz0omszedban hazat epitenek es ott van egy srac segedmunkaskent. Egesznap nez es mosolyog de nem nem szolit. Lehetetlenseg hhogy megkinaljam akarmivel, vagy odamenjek hozza. Olyan 6-7 meterrol szokott nezni.. Nagyon tetszik, nem tudom mit csinaljak, hogy megszolitson( legalabb tegnap reggel integetett..)
2010. aug. 13. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat a gepelesi hibakert, de nagyon sietek. Egesz nap, meg nem szolit, hogy*
2010. aug. 13. 23:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem te is integess rá mosolyogj és menj hozzá közelebb köszönj neki aztán lehet hogy leszólít. De lehet az is hogy csak szimplán fél leszóítani. de amit mondtam azt próbáld meg ;)
2010. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez a megkinálni vmivel jó ötlet:D
2010. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

miért lehetetlen hogy megkináld valamivel vagy odamenj hozzá? ez az egyetlen járható út.

nagy hőség van mostanában, vigyél ki egy üveg üdítőt vagy valamit meg egy poharat és kérdezd meg tőle hogy nem e szomjas mert úgy látod hogy ebben a melegben nagyon kidolgozza magát.

légy kreatív találj ki akármit ha bejössz neki akkor ugyis rajta kap ha nem jössz be neki akkor meg úgyse.

2010. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyél nekik sütit meg üccsit, ezzel bevágódsz mindegyiknél, aztán kérdezd meg a srácot, hogy ízlik-e neki, stb, stb, innen már csak menni fog.
2010. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok odamenni.. Tele van novekenyekkel a kertem, es nekik meg ott egy lejaro van, szoval ha atnyulnek keritesen, akkor sem tudnak elvenni ha valamit adnek.
2010. aug. 14. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Mutasd ki hogy nagyon tetszik neked!!

Szerintem akkor nem tudod megkínálni semmivel,nem is baj az.És ha esetleg követnéd haza fele, megtudnád merre lakik?!Aztán néha néha arra mehetnél ti összefutnátok?

2010. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Cigányokra buksz?
2010. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!