Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Öcsémnek van egy nagyon jo barátja mi is nagyon joba vagyunk egymással. a srác sokat alszik nálunk közös szobám van az öcsémmel igy mindig 3an alszunk egy szobába:Dxd hát nekem van barátom bár most szünetet tartunk. a srácnak is van barátnöje. viszont tegnap este én ültem az ágy egyik végébe ö meg odajöt az ágy másik végébe h beszéljünk. elkezdtünk beszélni aztán valahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz az ágyon. aztán mivel eléggé kivoltam a barátom miatt elkezdtem sirni ö meg átölelt engem és megcsokolt...én meg nem tudom miért nem löktem el magamtol...:S itt most adodik több kérdés is. vajon mit akar tölem ez a srác? csak kihasználta az alkalmat h tul elérzékenyültem? vagy lehet h többet akar mint barátság? és ez a csok igy meg csalásnak számit h a barátommal épp szünetet tartunk? szoval igazábol se veled se nélküled kapcsolataba vagyunk most. légyszives csak normális értelmes válaszokat a hülyeségektöl ha lehet kiméljetek meg...
2010. aug. 14. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet akar mint barátság.
2010. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon. :P
2010. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tízórai szünet volt, kislányom, akkor nem megcsalás. A fiú meg nem kihasznált, csak rájött, hogy a te szádban felejtette a nyálát, és át akarta venni.

Ja, és azért nem lökted el magadtól, mert rájöttél, hogy nem jó irigynek lenni, és vissza akartad adni a nyálát.

2010. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korotok? Am szerintem tetszel neki, és most jól jött neki, hogy sírtál. Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne. Eza se vele se nélküle sztori meg rég rossz. Most komolyan. Ha nem szereted, akkor hagyjad, de ha tényleg szívből szereted, akkor meg maradj vele. Ha sokszor összevesztek és ezért szüneteltek, az se jó :/
2010. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 17éves vagyok. a barátom22 öcsém barátja 18. hát most azért vagyunk ilyen se veled se nélküled állapotban mert én szeretem öt nagyon. csak ö meg megcsalt engem:( ezért kértem töle most kis idöt h átgondoljam és nem tudom igazábol mit tegyek mert nagyon szeretem és nem akarom elveszteni de viszont félek h ha visszafogadom akkor meg ujra megteszi:( ja ami kimaradt a kérdésböl a másik srác meg én régebben együt jártunk majdnem 1évet:S
2010. aug. 14. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt,ne szünetet adj baz.d,hanem szakíts!!Szemét ember az ilyen!Ha igazán szeretne,tuti nem csalna meg..És ha 1x megcsalt,többször is meg fog!És szerintem jobban illenek hozzád most egy 18 éves srác..És ha visszacsókoltad,tudat alatt akartad te is..:) Szerintem beszélj a sráccal,és ha úgy alakul jöjjetek össze ! :)

Amúgy nem megcsalás..Ő csalt meg téged..És szünet van...

Hajrá...:)

2010. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!