Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli egyedülálló férfiak! Nem vágytok már családra, gyerekre, illetve szüleitek nem unszolnak titeket, hogy ideje lenne már megállapodni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A szerelem még érdekelne, de a többi jelenleg nem érdekel. Szerencsére a rokonságom sem piszkál már ezekkel a társadalmi elvárásokkal.
2021. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem, csak egy párra vágyom, akivel jól érzem magam. :) Nekem jelenleg nem kell gyerek. Majd jön, ha úgy alakul, vagy nem, de nem ez fogja meghatározni az életemet.
2021. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól, hogy 30 múltam még nem fogok rögtön gyereket vállalni. Ugyanúgy, mint 20 évesen, nem szabad ezt elhamarkodni, mert egy életre kötelez utána.
2021. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem másért kell gyereket vállalni hanem saját elhatározásból. Mert ha nem így van akkor csak a gyerek látja kárát.
2021. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatot szeretnék, igen. Gyereket viszont nem.


26/f

2021. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Én mindennél jobban vágyok egy családra. Már csak egy nő kellene az életembe és venném fel lakáshitelt meg bútoroznák össze vele. Eltartanám meg mindent megcsinálnék helyette ha kell. Nincs is úgy velem baj csak a környezetemből adódóan szinte 100%-ban csak pasik vesznek körbe. Neten nagyon nehéz csajozni mert sok nő szeretne ismerkedni de a találkozás meg a randizás erőbefektetéssel jár. Így túlnyomórészt a nők ezt nem veszik annyira komolyan. Talán túl sok pasi is ír nekik nap mint nap. Meg az hogy örökösen ugyan azokra a kérdésekre kell válaszolniuk talán ők is belefáradnak kicsit. Meg elvannak komfortosan a világukban szingliként. Nincs annyira szükségük férfira mert önfentartók.


Élőben nagyon ritkán szólítok le nőket pl buszmegállóban. Illetve a koronavírus miatt most extrán nehéz mivel már hónapok óta home office-ba vagyok.


Leginkább a karrieremre meg az alakomra próbálok koncentrálni. Hátha úgy vonzóbb leszek másnak meg magamnak is.


Szülő nem szokott bántani mert tudja hogy nagyon eszes és felelősségteljes vagyok.


Nem tudom hogy hol lehet a hiba a gépezetbe. Lehet inkább a diplomás réteget hagynom kellene és inkább a kicsit bulis egyszerűbb csajokra koncentrálni. Talán ők hamarabb akarnak családot. Nem tudom...


De a lényeg hogy nem rajtam múlik a dolog. Egyszerűen csak vennem kellene fáradságot és társaságba járni többet vagy vállalni a pofára eséseket amikor vad idegeneket szólítanák meg. Sok nő viszont itt fejlődhetne kicsit talán. Udvariasan is le lehetne azt reagálni ha valaki ismerkedni próbál mert néha nagyon lélekromboló tud lenni a viselkedésük. Aztán meg csodálkoznak azon hogy élőben miért olyan bátortalanok a pasik ismerkedni :D Aztán regisztrálnak Tinderre ott meg fogják a fejüket hogy hol vannak a jó meg rendes pasik XD

2021. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

De, már nagyon szeretnék gyereket, viszont nehéz normális nőt találni, akivel együtt is lehet élni... már ott tartok, hogy barátilag is összehoznék valakivel egy gyereket.


Szülők kicsit unszolnak, ami meg idegesítő, főleg amikor azzal jönnek: "Összejöhetnél a kolléganőm lányával, pont hozzád való." (Oszt valami koszos, láncdohányos, iskolázatlan, bulizós csaj, és nem is értem, hogy gondolják ezt?!)

30/F

2021. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes válaszokat! 🙂
2021. jan. 9. 07:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem, de egy barátnő jó lenne.
2021. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!