Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most csak én reagálom túl, vagy tényleg bunkóság?!

Figyelt kérdés

Volt barátom egyre többet keres msnen.

Van hogy én írok rá, van hogy ő.

Viszont nem értem, minek kezdeményezi a beszélgetést, hogyha nem válaszol, vagy csak tőmondatokba.

A távolság miatt csak msnen kommunikálunk, de én egy normális msn beszélgetést úgy képzelek el, hogy intenzív a csetelés. Na most ha írok neki vmit, akkor ilyen 10 percenként szokott rá válasz jönni, van olyan is mikor szintén írok, és órák múlva válaszol, vagy h vissza se ír... legalább beírná h pillanat, vagy mennem kell, vagy akármi, én meg csak ülök a gép előtt mint egy idióta és várom h visszaírjon. Eltudnánk normális msnezni, de így lehetetlen, ha meg nem akar velem beszélni ne írjon rám, ilyen egyszerű, de keres ... én meg szívesen beszélgetnék vele normálisan.

Nem akarok már tőle semmi kapcsolatot, és ez nem csak nála, hanem más embernél is előfordul, és marha bosszantó, mert olyan mintha hülyének néznének ezzel. Vagy én reagálom túl?!



19/L


2010. aug. 14. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, igazad van.
2010. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és mit csináljak? ne írkáljak neki vissza hátha észhez tér?
2010. aug. 14. 13:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap dolog, hogy ha valakivel msnezek, még ha elfoglaltabb vagyok is, hogy értelmesen válaszolok. Vagy megmondom, hogy bocs, nem érek rá.

Oké, egyszer-kétszer előfordulhat, hogy leköti valami, és hanyagol, de amikor valaki állandóan ezt csinálja, na az bunkóság. Van olyan, akivel szakítottam már meg kapcsolatot, mert lehetetlen volt egy ép társalgást lefolytatni.

2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En is nagyon ruhellem ha ramir vlk aztan a "hogy vagy?" utan mar nem tud irni semmit.Ha mar ramir akkor remelem h akar is velem vlm-rol beszelni, nem ck azert h eggyel tobb ablak legyen nyitva.Meg persze azt sem szeretem ha tomondatokban valaszolnak:| Am meg mond el neki h mi a bajod, vond kerdore, h miert ir rad ha nem akar veled beszelni.Es mond meg neki h ehhez nincs kedved, vagy komolyan veszi vagy nem beszelsz vele tobbet:P 17f
2010. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

mondtam már neki, de elengedte a füle mellett, többek között ezért is nem beszéltem vele 2 hónapig, mert nem láttam értelmét így a társalgásnak.

Azt is unom már hogyha rámír, nekem kell a témán agyalni, ő sose kérdez csak válaszol.

Egyébként jól eltudunk/tudtunk mindig is beszélgetni, téma is volt meg minden, de ez már olyan unalmas így...

2010. aug. 14. 13:55
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor mért nem törlöd a listáról?
2010. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. :)

Vannak ilyen emberkék, ezek után te gondolom már nem kezdeményezel beszélgetést msn-en vele, ha pedig ő kezdeményezi, akkor tudod mire számíthatsz. Viszonyulj ugyanúgy hozzá, ahogyan ő hozzád.

2010. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd, én azt mondom: addig érdemes valakivel msnezni, ameddig annak van értelme. Ha nincs téma, nincs mondandó, unalmas, nem esik jól, akkor már értelmetlen. Egy próbát megér, kicsit förmedj rá, hogy ez így nem állapot, hogy nem lehet vele normálisan beszélni, aztán vagy javul, vagy nem. Ha meg csak ennyi telt tőle, akkor felejtős.
2010. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14:00 az nem megoldas, ck az idejet vesztegetne.Ha mar szolt is neki ezert es leszarta akkor pont igy fogja megerteni? Sztem hagyd a francba, biztos vannak ertelems emberek azok a listan;))
2010. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Azt is unom már hogyha rámír, nekem kell a témán agyalni, ő sose kérdez csak válaszol."

Hát akkor ne agyalj rajta! Rádír, válaszolsz rá gondolom, ha ezután itt abbamarad a társalgás, akkor abbamarad, és kész.

2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!