Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 19 éves. A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 19 éves. A legjobb barátom nemrég jött össze egy 30 éves nővel. Találkoztunk 4-en, és a haverom 30 éves csaja JÓVAL fiatalabbnak néz ki a "még 20 sincs" barátnőmnél. Bevallom, megrázó volt ezzel szembesülni. Mi a véleményetek? 25/F

Figyelt kérdés
Tényleg megrázó volt. Ha a 19 éves barátnőm most idősebbnek néz ki mint egy harmincas nő, akkor mi lesz 11 év múlva, mikor ő lesz 30? Akkor 40-ek fog kinézni? A barátnőm alacsony, teltkarcsú, barna, szemüveges. A legjobb barátom csaja (aki 30 éves) magas, vékony, a haja derékig ér és szőke. Messziről is, és közelről is a barátnőm idősebbnek nézett ki a 11 évvel idősebb barátnőjénél a haveromnak. Mert hogy a barátnőm arcra is idősebbnek néz ki. Egyszerűen nem tudok e fölött napirendre térni.
2021. jan. 10. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Addig ugysem lesztek együtt szoval teljesen mind1
2021. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Most mi a kerdes?

Van aki idosebbnek nez ki, van aki fiatalabbnak.

Ameddig nem talalkoztal a haverod fiatalos baratnojevel, nem zavart a sajat baratnod kineze? Vagy mi a helyzet?

Az hogy ki hogy oregszik sok mindentol fugg. Te pl. mar most apro jelekbol lathatod, hogy a baratnod mennyire fogja karban tartani magat, olyanokra gondolok, mint:

-egeszsegesen etkezik

-rendszeresen sportol

-mentalisan rendben van, akar pl medital

-apolt, ad magara

-pozitiv szemelyiseg, mosolygos, kedves termeszetu

2021. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, eddig jó volt a barátnőd míg össze nem hasonlitottad egy másik nővel. Ha a haverod 19 éves bomba sajt vitt volna, akkor is ugyanezt érezted volna.amugy nem kell aggódnod, a barátod azért nez ki így mert nem ápolja a bőrét, hajat, teltkarcsu, így a haj is Ooregit. Az idősebb no mar nagyon sokat kell foglalkozzon magával. Én 38 vagyok és 30nak nézek ki, de nagyon sok pénzt elkoltok magamra, nekem is derékig ero hajam van. Több szazezret elvének márkás krémesre és mindennap csinálok vm kezelési arcon, fokán, feneken, karomon stb. Tornázni napi egy órát, egészségesen eszem, vitaminokat szedek napi 4 6 felet. De elarulom neked, hogy ha mindezt kihagynam egy honapig, azonnal meglátszana a korom. Mikor 20 voltam egy seb begyogyult 1-2 nap alatt, ha apoltam magam de kihagytam egy hónapot, meg sem látszott rajtam.a haverod barátnője nem fiatalabb hanem csak annak látszik, ellenben a te barátod ha csak feleannyi foglalkozna magával,köröket verne rá.
2021. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni, hogyfog valaki öregedni. Épp a napokban mondták, hogy huszonpár évesnek nézek ki. kb 20éves korom óta kb 30nak néz mindenki, most, hogy 32 vagyok fiatalabbnak tűnök a koromnál, állítólag. De amúgy meg ha tetszik a barátnőd mit foglalkozol ilyenekkel?
2021. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
bocsi Google automatikus kiegészítés miatt ilyen érthetetlen az irasom
2021. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De amúgy az miért fontos melyik milyen magas? Ezen nem lehet változtatni, nincs is köze ahhoz ki mennyire fiatalos.
2021. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért írtam bele a magasságot, annak tényleg nem sok köze van ahhoz, hogy fiatalnak vagy idősnek tűnik.

A barátnőm 19 és lazán 30-asnak tűnik. Másoknak sikerül 30-asként húszasnak kinézni. A barátnőmnek még húsz alatt se sikerül húszasnak kinézni. Mi lesz később? Mi lesz, ha a barátnőm harmincas lesz?

2021. jan. 10. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7: pont az előbb írtam. én 32 vagyok, és pár napja 25nek néztek. 20 évesen meg 30-nak. Nem lehet tudni, hogy fog kinézni 10 év múlva.

amúgy lehet csak a haverod csaja néz ki extrém fiatalnak a korához képest. Nem biztos, hogy ő a mérvadó.

Viszont rettentően korlátolt vagy, ezért valószínűleg úgysem fogod megtudni, hogy néz ki 10 év múlva, várhatóan csak egy rossz emlék maradsz neki.

2021. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném azt, hogy sok sok év múlva majd megjelenjük egy társaságban, én ott legyek én mint jól karban tartott, harmincas pasas, és a barátnőm, aki titokban még csak közeledni fog a harminchoz, 40-nek nézzen ki. Ezt nem tudom elfogadni. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy úgy nézzen ki a barátnőm, mint aki 5-10 évet letagadhat, mert ez csak keveseknek adatik meg. Tisztában vagyok vele, hogy a haverom csaja ritka kivétel, mert neki még az arcvonásai is olyanok, hogy rengeteget letagadhat, nem csak pár évet. De arról hogy mondjak le, hogy a barátnőm kinézhetne annyinak, mint ahány éves, és nem sokkal többnek? Ez rettenetes. A barátnőm 19. Értitek? 19! NAGYON fiatal. Épp, hogy nem gyerek. Az USA-ban még mindig gyereknek számítana, még további 2 évig. Vagy ha nem is gyereknek, de nem számítana nagykorúnak, nem számítanak felnőttnek még 2 évig. Egy 19 éves lány nagyon fiatal. Most kéne zsengének, hamvasnak lennie. Nem normális, hogy megjelenik egy 30 éves nővel egy társaságban, és 19 éves létére ő néz ki idősebbnek. Idősebbnek néz ki, mint egy nála 11 évvel idősebb nő! És ez számomra megrázó volt.
2021. jan. 10. 17:01
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy igazad lesz abban, hogy nem fogy 10 év múlva még mindig 10 évvel többnek kinézni a koránál. Igen, az biztos, hogy a haverom csaja extrém fiatalnak néz ki korához képest, és nem is ez a mérvadó, hanem csak szeretném, hogy a barátnőm korának megfelelően nézzen ki (vagy fiatalabbnak persze) de semmiképp sem 10 évvel idősebbnek.

Ha látnátok a barátnőmet akár élőben, akár képen, ti sem hinnétek, hogy egy 19 éves lányka áll előttetek.

2021. jan. 10. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!