Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 19 éves. A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 19 éves. A legjobb barátom nemrég jött össze egy 30 éves nővel. Találkoztunk 4-en, és a haverom 30 éves csaja JÓVAL fiatalabbnak néz ki a "még 20 sincs" barátnőmnél. Bevallom, megrázó volt ezzel szembesülni. Mi a véleményetek? 25/F

Figyelt kérdés
Tényleg megrázó volt. Ha a 19 éves barátnőm most idősebbnek néz ki mint egy harmincas nő, akkor mi lesz 11 év múlva, mikor ő lesz 30? Akkor 40-ek fog kinézni? A barátnőm alacsony, teltkarcsú, barna, szemüveges. A legjobb barátom csaja (aki 30 éves) magas, vékony, a haja derékig ér és szőke. Messziről is, és közelről is a barátnőm idősebbnek nézett ki a 11 évvel idősebb barátnőjénél a haveromnak. Mert hogy a barátnőm arcra is idősebbnek néz ki. Egyszerűen nem tudok e fölött napirendre térni.
2021. jan. 10. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát te nem tehetsz semmit,barátnőd tehetne ha akarna,de nem fog mert így is talál párt. Van egy egy akkor nagydarab ismerősöm,volt felesége elég dagi volt,brutálisan lefogyott el is váltak, a pasi is fogyott de előtte 2 évvel született egy nagyon dagadt és gyorsan növő gyerekük(alsós korában a felsős gyerekekkel szerepelt oda is nagy volt). Na szóval a nő lefogyott, kb korának megfelelően néz ki így. A másik dolog a test tartás..sejtes a 30as nőnek szebb büszkébb a járása tartása, te barátnőd lehet,hogy önbizalomhiányos és ez kiüt a külsejére. Öltözködés,smink,bőrápolás. Vannak lányok akik 15-20évesen kinyírták a bőrüket,szakszerűtlen bőrápolás sok smink, hormon problémák. A fogamzásgatló is lehet hatással a kinézetre.

Végűl a genetika.

+1anyagi helyzet és vagy étkezés. Lehet gyerekként sok szemetet evett.

2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a dupla randi után maga a barátnőm hozta szóba a témát, én meg sem mukkantam, én csak magamban gondoltam. A barátnőm mondta négyszemközt, hogy a haverom barátnője milyen szép, és mennyire nem nézné nem hogy 30-nak, de 25-nek sem. És a barátnőm maga mondta azt is, anélkül, hogy bárki a szájába adta volna, hogy idősebbnek nézett ki 19 éves létére.
2021. jan. 10. 17:07
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Van egy ötletem. Úgyis lesz alkalom, névnap, szülinap, vagy most valentinnap nemsokára. Vegyél neki ilyen csajos szépségcsomagot, nem drágán 10 körül már lehet venni jót. Hátha kipróbálja és segíthet az ügyben.
2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tűnt fel a barátnőd kinézete mikor part választottál és a sok 20as csaj közül valasztottal? Biztos osszehasonlitottad más huszasokkal is. Hogy jöttél vele össze? Amúgy el kell keseritselek, a haverod csaja valszeg genetikailag van megaldva kislányos arccal, testtel.de ahogy genetikailag nézhet ki vk fiatalabbnak, ugyanúgy lehet valaki genetikailag idősebb kinézetű apoltsagtol függetlenül.
2021. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te magad mondtad h így nem fogod elfogadni. Szerintem hagyd akkor ott, mert nem fog menni később sem. Többre jobbra szebbé vágysz.az én társaságában is volt no, 16 év volt a no javára, azt hittem a pasi az anyját hozta el, ráncos, dagi no volt, de mikor csokolgattak egymást, leesett hogy ok egy pár. Azóta is együtt vannak, szóval aki szerelmes annak ez nem számít.
2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod, akkor szakíts. A barátnőd külseje valószínűleg a genetika miatt olyan amilyen. Aztán keress magadnak egy szőke, magas, vékony nőt, ha ez tetszik.
2021. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Azert a kerdezo kinezetere is kivancsi lennek.. 😂

Ha annyira jo pasi vagy, amennyire annak tunsz a megnyilvanulasod alapjan , akkor miert nem egy szupermodell kinezetu novel vagy egyutt?

Na ugye...

2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigy és féltékeny vagy mert haverod nője szebb. Most a barátnődön vezeted le, rá vagy mérges ő miért nem olyan szép.
2021. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnőd! Most azt gondolja, hogy úgy hiszed, Neked is lehetne olyan nőd, mint a haverodnak, pedig dehogy lehetne! :)
2021. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar téged, akkor szakítsd vele, könyörgöm. Ha szeretnéd és tetszene neked, akkor bele sem gondolnál ilyenbe, hogy a haverok előtt így meg úgy lesz ciki vele megjelenni. Mások akkor sincsenek zavarban, ha a párjuknak nyúlszája van meg sztómazsákja, nemhogy azon, hogy te jó ég, 10 évvel idősebbnek tűnnek. Vannak olyan emberek, akik ennyivel fiatalabbnak vagy idősebbnek tűnnek, ez van, ez genetika, kész. Mert amit leírtál, abból nem az látszik, hogy a párod azért tűnne idősebbnek, mert elhagyta magát vagy igénytelen lenne (pl. cigizéstől, drogozástól, tinipartizástól lepusztult test, hájasra hízás stb.).
2021. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!