Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be egyesek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be egyesek úgy a férfiakat, mint akik bárkivel beérik, bárkire rámasznak?

Figyelt kérdés
Ez rám nem jellemző, nekem elég kevés nő jön be igazán.
2021. jan. 10. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez van. En is ilyen vagyok. Viszonylag keves ferfi fogja vissza magat, ha egy no kikezd vele. De par kiveteltol eltekintve attol meg megallja a helyet az altalanositas. Egeszen keves munkatarsam, diplomas ferfiak, fogna vissza magat, ha a bufes csaj hatrahivna oket a raktarba. Sokan fel is vallaljak, hogy igy tennenek, persze csak egymas kozt.
2021. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Angel3000 ***** válasza:
88%
Szia! Persze, hogy vannak kivételek, de sok a „link alak.“Én mindig ùgy mondom, hogy tisztelet a „kivételeknek“ ! Nem kehet àltalonitani!
2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Angel3000 ***** válasza:
Nem lehet àltalànositani!
2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy rétegre igaz, azok pedig ezt az általánosítást terjesztik vagy ilyen férfiak, vagy olyan nők akik amúgy ezekhez a férfiakhoz vonzódnak (külsőre, jellemre stb.), egyedül ez a probléma, hogy ugye aki ilyen azon változtatni nem nagyon lehet, maximum egy darabig. És onnantól jöhet az "úgyis mind ilyen" értelmes általánosítás, amihez általában igazolást is adnak azok akik tényleg ilyenek.



Na, ez a baj az ilyen szintű általánosításokkal.

2021. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyat ritkán látok, amikor vki minden férfire azt mondja. De az tény, hogy van a férfiaknak egy rétege, és nem is nagyon-nagyon pirinyó, aki csak szexre tényleg kb. mindenkire rámászik, akinek van lyuk a lába között.
2021. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a jellemzo, szet tudjak valasztani a vonzalmat es a szukseglet kielegitesenek kenyszeret. Nem mindenki, de ugy is kepesek egy numerara, hogy se kemia, se vonzalom. Valahol ez egeszseges tulelo oszton, csak az a szomoru, hogy az a no tobbet remel.

De meg az ilyen "allatok" sem erzik jol magukat feltetlenul utana.

2021. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem még kapcsolatom sem volt, mert egyszerűen nem találkoztam olyan lánnyal, akivel összepasszoltunk volna (jobban mondva 1 ilyen lány volt, de ő foglalt, hozzá foghatóval azóta sem találkoztam). 30f
2021. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már nem azert de a neten nekem szamtalan ffi azt irja nincs ideálja neki mindegy komoly vagy alkalmi kapcs jön össze, mindegy a vagy b nő.

Ezert.

2021. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Nekem sincs kimondott ideálom csak annyi, hogy vonzónak találjam, szépnek találjam az arcát, jól érezzem magam vele, jókat beszélgessünk, feltétel nélkül tudjuk szeretni egymást. Nem tudnék összejönni bárkivel.
2021. jan. 14. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:

De most a neten nézve:

Nem ismer engem. Azt se tudja ki vagyok netán egy leprás egy prosti egy álférfi. Semmi nem erdekli őket. De màr randi meg szex az kell.

2021. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!