Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy visszaélnek a toleranciámmal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem az a fajta aki ráakaszkodik a férfire, szabad teret adok neki. Nem irogatok neki sokat messengeren (max napi 10 mondatot se) nem kérem számon ha munka miatt nem foglalkozik velem, sőt el is ismerem a munkáját, az abba fordított idejét, energiáját, nem követelőzöm. Ennek ellenére azt veszem észre, hogy rendre visszaélnek a toleranciámmal, és fel is használják ellenem ezt, mégtöbb dolgot megengednek maguknak. Miért van ez?
2021. jan. 13. 09:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
68%
Minden férfi ilyen
2021. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert látják, hogy mindent elnézel nekik. Igenis legyenek elvárásaid és olyat keress magad mellé, aki ennek meg tud felelni.
2021. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Vannak elvárásaim. Pl tiszteletben tartom a másik munkáját, hogy arra fordít időt, megértem ha hajtás közben kevesebbet ír vagy akár nem is ír, de amint teheti írjon. Ennek az az eredménye, hogy kapok napi 4 mondatot. De még sorolhatnám az ilyesmiket.
2021. jan. 13. 09:19
 4/45 A kérdező kommentje:
Vagy nekem is van saját, a másiktól független életem, elfoglalom magam ha a másik nem ér rám, és a másik fél tudja is ezt. Ebből meg az lesz, hogy a másiktól időben, figyelemben nagyon keveset kapok.
2021. jan. 13. 09:21
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
3 Ez nem elvárás amit leírtál. Ezek azok, amit te nyújtasz a másiknak.
2021. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
60%

Én is toleráns vagyok, pl munka közben nem várom el, hogy írjon. Főleg az elején. De azt igen, ha ráér, keressen, főleg azért, mert hetente max kétszer tudunk találkozni, mert kicsit messzebb lakik. Nekem nem volt még olyan, hogy visszaélt volna vele.

Olyan viszont volt, hogy éjjel-nappal hívott és nekem is hívni kellett. Teljesen kiakasztott... Na ő megcsalt 😅

Szóval nem kizárólag az a lényeg, hogy ki mennyire lóg a telón....

N

2021. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Szerintem az elvárás, hogy amint tud írjon, és minden nap legyen valami apró szeretetteljes megnyilvánulás. Ezzel meg az a gond, hogy letudnak azzal hogy pl a 4 mondatból az egyik az, hogy gondolok rád. Máris teljesül a kérésem a másik fél szemszögéből, de ezen kívül nem nagyon erőlteti meg magát.
2021. jan. 13. 09:25
 8/45 A kérdező kommentje:
6-os, amikor látom hogy az üzenetem olvasta, és csak kb 8 - 9 óra múlva kapok választ, az azért nagyfokú érdektelenséget sugall irányomba.
2021. jan. 13. 09:26
 9/45 anonim ***** válasza:
48%

#6 vagyok.

Mit kéne még erőlködnie? Ha rendszeres a találkozás, akkor miért nem elég ennyi? Milyen csodát írjon még Neked?

2021. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

#8

Mondjuk arra én is pipa lennék. Mondd neki, hogy ez téged frusztrál.

2021. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!