Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nézik szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nézik szerintetek hogy magamtól lett lakásom vagy a fenekem alá tették?

Figyelt kérdés

Volt 5 millió ft magam által összegyűjtött pénzem, a családtól kaptam 10 milliót örökség nekem való továbbadása útján és még vettem fel 5 millió ft lakáshitelt, aminek kevesebb mint 40 ezer a havi törlesztője. Így tudtam venni itt a vidéki nagyvárosban ahol lakom egy jobb 1,5 szobás lakást 18-ért. Szerintetek a nőknek számít ez ismerkedéskor, hogy valaki magától ér el mindent az életben, vagy kap segítséget is?


28/F


2021. jan. 13. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Nem kell tudniuk ezt... Van és kész. Ha elég genya vagy előadhatod, a "milyen nagy küzdelem által lett meg" dumát, sok ember csinálja ezt, főleg akik "messziről jöttek" és elő lehet adni a "jajj, én gyerekként 12 km-t sétáltam minden nap az iskolába szipp szipp" - bevándorló esetén pedig "jaj, gyerekként mindig futnunk kellett a leopárd elől és csak zümm-zümm bogárleves volt vacsorára, szipp szipp" stílusban.
2021. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy dolog érdekli őket: legyen manika. Mindegy honnan.
2021. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!