Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy élni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy élni, hogy egy ember elveszi a gondolataidat? Megéri? Megéri ennyi gondolatot egy emberbe képzelt illúzióba pazarolni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nem, sőt, a tudat is zavarna hogy ez forditva is igy van, hogy valakinek van egy képzelgése rólam és állandóan ez van a fejében
2019. jún. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó az anyag? Passzold a jointot? 😄 Mi bajod? 31f
2019. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a veteljesuletlen szerelem vagy csak a meg be nem reléje sült szerelem alatt a legtöbb ember ilyen... tudhatnád ha mar a felnőt kategóriában vagy....
2019. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan ilyen vagyok. Heteket, hónapokat fektetek abba, hogy akár ismeretlen embereken gondolkozok. Elég beteg egyébként. És nyilván igaz, hogy illúzió ez hiszen nem ismerem.
2019. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Már azt hittem, én vagyok hülye. :D Most a gyerekkori szerelmem van a fejemben, de állandóan. Hogy miért? Passz. Tutira van valami egyszerű oka. Majd elmúlik.
2019. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egy 8000 km-re távol eső lány... már hónapok óta... szóval nem csak én vagyok ennyire őrült :D
2019. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!