Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem is van párom, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem is van párom, miért vágyok arra ami másnak van?

Figyelt kérdés
Van barátom akivel jól megvagyunk, de azért Facebookon észre szoktam venni hogy velem egykorú ismerőseimet, volt osztálytársaimat eljegyzik, majd elveszi a párjuk. Nekem erre most esélyem sincs, mert nemrég jöttünk össze, de mivel már így is lemaradtam tőlük, így még mindig várhatok, mint mindig.
2021. jan. 15. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Elvegyelek? Írj priviben:-)
2021. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Túl sokat hasonlítgatod magad másokhoz, ha jót akarsz magadnak akkor erről leszoksz és helyette saját magadra koncentrálsz.
2021. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert mások hatarozzák meg az értéket az életedben.
2021. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Igy igaz szokj le rossz szokásokról
2021. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
ainkabb orulj a bdogsagodnak
2021. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eselyem se volt ere megis itt vagyok.. elek es dolgozom
2021. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Alkotok minekre kerdes 40 egyre tobbszor merul fel az emberben...De csinalod tovabb szorgalommal mert addig se vesztest hanem sikereidnek elsz
2021. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert legyetek boldogok
2021. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert versenynek fogod fel az életet és függsz a külső visszajelzésektől.
2021. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"...eljegyzik, majd elveszi...": és ez szerinted jó dolog? Van papír hozzá, stb., aztán? Ti is elvagytok egymással, a lényeg ez, de nem papírral mögöttetek. És?

A nagy lagzi és tsi. csak a cicomázás miatt jó, semmi más végett. Ha belegondolsz, max. 2 év, és elválnak egymástól, bezzeg erről nem lesz olyan nagy fényképezkedés.

2021. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!