Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti férfiak! Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak! Megismerkednétek olyan többdiplomás, csinos, 32 éves önálló, jó anyagi körülmények közt élő nővel, akinek félvér gyereke van?

Figyelt kérdés
Afroamerikai apától van egy kicsi gyereke, akit az apja nem látogat.

#hátrány a kinézet?
2021. jan. 15. 18:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam megelőzöm a migránsozást azzal, ha kiemelem, hogy egyetemen ismerkedtek meg, és akkor nem az lesz hogy "hehh bejöttek az országba ezek, mi tartjuk el semmire se jók, és még a nőinket is benyúlják"


Ja, apuka gyökér szerintem is, és úgy gondoltam, hogy értelmesebb/értelmiségi körökben a mai nemzetközi világban már nem számít az ember bőrszíne, de akkora ellenszélt kaptam pont az értelmesebb körökből, hogy egyszerűen kellett külső megerősítés, hogy ők tévednek.. Lehet inkább felrakom egy társkeresőre, persze az engedélyével, csak hogy körülnézzen.

2021. jan. 15. 19:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Talán.
2021. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
#8 Te sem érted amit olvasol! A nőnek van több diplomája nem a pasinak.
2021. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mindkettőnek!(apuka egy évet csúszott, de most fejezte be az msct)
2021. jan. 15. 21:09
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Na, ez a kérdés tökéletesen megmutatta a Gyiken lézengő pasik színvonalát. Mondjuk nője egyiknek sincs, konkrétan semmilyen. Kérlek, ne ezekből a válaszokból indulj ki, ez itt nem a valóság! Van, olyan férfi, aki kizárja a gyerekes nőt, mert sajátot szeretne, nem másét nevelni, de ők bőrszíntől függetlenül kizárják. De az az okádék, ami itt megy...🤮
2021. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#20 Tiltani? Az új EUs polgár kevert faj lesz. Ez a nagy tervük.

Amúgy igazad van.

2021. jan. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%

Elegge gatya a helyzet :D



Szerintem ket lehetosege van a holgyemenynek:



1) valami elkeseredett incel, akinek mar mindegy


2) ha jo anyagi korulmenyei vannak, akkor egy gold digger pasi



De szerintem az lenne neki a legjobb, ha valaki lerugna neki a rozsaszin szemuveget a fejerol, es realisan atlatva a (korabbi rossz dontesei miatt eloallt) helyzetet, inkabb elfelejtene a parkapcsolatosdit.



36F incel

2021. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk 75%az anya és a körűlmények 25%az apa ami alakítja egy gyerek jellemét. Voltam egy lánnyal volt egy gyereke egy 3/4 vér roma pasitól. (volt bennük német sváb vagy ....) de a pasi nagyszülei szülei ilyen búcsúkban vásározó tehát kicsit vándor romák voltak. Exem megszűlt, pasiékhoz mentek haza, a férj nagyanyja elszedte a gyerek után járó pénzt ......3 hónap után exem haza ment a szüleihez.

3,5 év múlva a gyerek az óvódában csak a roma gyerekkel játszott, az ő stílusukat követte... Szóval csak kíütött ott is a vér.

Kapucinó gyereken is kijönne a vér,meg szerintem nem szépek a kreol bőrű teljesen göndör hajú gyerekek.

2021. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én simám megismerkednék vele, ha nem csak pótapukát keres a gyermekének. 36/f egyedülálló apuka vagyok. Végzettség, anyagi helyzet számomra irreleváns, nem ezek mutatják meg milyen ember valaki.
2021. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
háhá
2021. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!