Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes keresnem őt?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt munkahelyen megismertem egy lányt,neki akkor volt barátja.Elismerem sokszor bunkón közelítettem felé.Ő elmondta soha nem csalná meg a párját én mégis erőltettem a dolgot.

Ezzel sikerült megsértenem.

Időszakos munkát csináltunk ezért nem találkoztunk többet.

Később hallottam férjhez ment a barátjához,de nemrég hallottam elváltak.

Kérjek a viselkedésemért bocsánatot vagy hülyeség ennyi év után?

Egyáltalán érdemes keresnem őt?


2021. jan. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne keresd! Hagyd ot békén!
2021. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit vesztesz azzal, ha megpróbálod? Lehet, hogy ő is gondol rád.
2021. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha eddig szereted es fejedbe jart.. nem bocsajtanad meg magadnak
2021. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ok 1 es is megertem
2021. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ha ugy érzed, hogy tartozol neki ennyivel, akkor keresd meg és kérjél utòlagos bocsànatot tôle! Tegyed azt is hozzà, hogy annak idején nagyon butàn viselkedtél, de màr megvàlltoztàl!
2021. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de érdekel a csaj? vagy mit rugózol 8 évvel ezelőtti dolgokon? valószínűleg ő már rég elfejtett téged, csak arra gondolna, hogy “már megint ez?!”
2021. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.Érdekel természetesen.Én is úgy gondolom már rég elfelejtett.

Nem szeretnék benne rossz emlékeket felidézni,ezért tettem fel a kérdést ki mit tenne.

2021. jan. 16. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp keresd meg. Szerintem nem a régi dolgok számítanak, hanem az, hogy lehet totál szétvan a válástól, ha friss. Szóval ezzel szánolj. De mindenképp keresd meg. Nézzétek meg van e itt valami.
2021. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!