Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak csak megkapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak csak megkapni és ennyi?

Figyelt kérdés

Nem öltözök úgy,nem is viselkedek úgy,hogy azt gondolják rólam,hogy csak egy utca sarki vagyok.

De amint elkezdek beszélgetni egy férfivel előbukik a jól ismert kérdés.

Sokszor már én hiszem azt,hogy velem van a baj.

Egy srác szerint a tekintetem miatt van..

Mit csináljak,hogy ne csak arra kelljek?

19/L


2021. jan. 16. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal és akiknek csak arra kellenél azt jegeld. Mást nem tudsz tenni, igazából próbálkozni kell és ha egyszer szerencséd van találsz olyat kivel egyeznek a terveitek.
2021. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ki kell szűrni őket, majd jön egy olyan, aki komolyan tervez veled. Volt itt egy srác kb 10 kérdéssel ezelőtt, próbáld meg, hátha. Nyitott szemmel kell járni.
2021. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordj napszemcsit!
2021. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik férfi vonzónak talál le akar feküdni veled, személyiségedtől függ, hogy többet akarjon (vannak kivételek). Hogyha kizárólag ilyen férfiakat vonzasz be, valószínűleg benned is van hiba, ha mutatsz képet tudunk segíteni. Példaként társkeresőn sok nőnél látok mell-, fenék mutogató fényképet, miközben írásban hangsűlyozza komoly kapcsolatot keres, ami szerintem nincs összhangban a képekkel.
2021. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem teszem ki a melleimet,sem a fenekemet...
2021. jan. 16. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan ferfiakkal ismerkedsz akik csak ennyit akarnak a noktol.


Persze ugyis jon a valasz hogy dehogy, atlagos, csendes, rendes sracok voltak mind.

2021. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom azt,hogy csak átlagos,csendes srácok voltak,de volt köztük olyan is.
2021. jan. 17. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Át tudom ezt érezni, ha ez valamennyire segít 😅. Velem is többször előfordult már, hogy tették a szépet, jól eldumáltunk, aztán jött a hidegzuhany. Pedig nem csináltam semmi olyat, csak beszélgettem velük.

Igazából ez ellen nem tudsz mit tenni. Ha a másik fél így van összerakva, akkor azon változtatni nem tudsz.

Az ilyeneket el kell engedni.

21/L

2021. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van, ti nem szerettek szexelni?
2021. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Károly farkasok ***** válasza:
100%

Olyat keress akivel jól el tudsz beszélgetni szerintem. Vannak normális férfiak... Viszont az a kategória amelyik hajt rád olyan... Valószínűleg szexi vagy bármit is csinálsz és ez azt a típust akinek semmi se számít mondjuk úgy tűzbe hozza és egy normális, aki amúgy téged, a jellemed is szeretne egyszerűen nem fér a kozeledbe a sok hienatol...

Javaslom keress magadnak és válogass köztük! Ne csak várd és hagyd magad...

Egyszer nekem azt mondták hogy a Király választ... Viszont Király kevés van... És nem kizárt hogy egy "alsóbb származású, egyszeri menyecskevel" tölti épp az időt... Vagy pedig van annyi baja hogy azt se tudja mi is ő valójában... Viszont a Királylányoknak megvan az a képességük hogy ki tudják nézni egy parasztbol is... Viszont felismerik a hozzájuk hasonlót még más körülmények között is.

2021. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!