Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális férfiak! miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális férfiak! miért undorodtok a nőktől?

Figyelt kérdés
Én teljesen megértem, egyenlőség van, a legtöbben teljesen elfogadják a melegeket, és a melegek is joggal vannak felháborodva attól, ha nem fogadják el őket, úgy,ahogy vannak. De akkor esetleg kettős mércét nem lehetne alkalmazni? Szinte egy nő sem undorodik a meleg férfiaktól, bezzeg ha a meleg férfiak meghallják a punci szót vagy egy menstruációt, akkor sugárban hánynak.
2021. jan. 17. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokszor ők is ledegradálják a nőket, pl. "az a pina, vagy a csöcs". Nagyon szomorúnak tartom ezt. Őket is anya szülte, ha nem lennének nők, ők sem lennének.
2021. jan. 17. 12:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te meleg férfi vagy? Ha így érzel, az valóban szomorú, de a többiek nem így gondolkodnak, felesleges általánosítani.
2021. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha átmennél a meleg rovatba (homoszexualitás), és ott kérdeznéd meg őket, de persze normális stílusban?
2021. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Engem jobban zavar hetero nőként például az, hogy hetero férfiak lenézően, megvetően beszélnek a szopásról, de elvárják. Akkor mit gondolhatnak rólad, ha csinálod? A phaszszopó is sértés, nem dicséret.


Ez nekem pl. sokkal lekezelőbb, mint hogy a meleg férfiak undorodnak a pinától.

2021. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én meleg férfi vagyok, és egyáltalán nem undorom a nőktől. A p*nától, meg a cs*cstől sem. Nem izgulok fel rájuk, de nem is undorom tőlük. Semleges. Ilyenkor mi van?
2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező csak provokál, valószínű nőgyűlölő és homofób...


"Engem jobban zavar hetero nőként például az, hogy hetero férfiak lenézően, megvetően beszélnek a szopásról, de elvárják. Akkor mit gondolhatnak rólad, ha csinálod? A phaszszopó is sértés, nem dicséret." Egyetértek. Félelmetes az egész, ha belegondolsz.

2021. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

5-ös vagyok. Azért meg kell védenem a heteró férfiakat. Nem maga a sz*pás lenézendő, és megvetendő, hanem egy heteró férfinak megérinteni egy másik férfi péniszét, ugyanúgy mint bármilyen más aktus két férfi között.

Ha egy nő kényeztet orálisan egy férfit abban nincs semmi megalázó.

2021. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A heteroszexuális nő is undorodik mások piñájától, nekik nem rovod fel?
2021. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, kedves 8-as válaszoló. Nem undorodunk egymásétól, sőt.
2021. jan. 17. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy hetero :D
2021. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!