Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külsőre az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsőre az a nő, akinél szinte az összes férfi bepróbálkozik szexre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak 1-1 ilyen van.


Sok sok nagyon sok egyforma kinézetű nő van manapság, ugyanaz a stílus a haj az öltözködés, a szemöldök a szemfesték kb minden ugyanaz.


Rengeteg ilyen nő van.


És nem minden pasi próbálkozik be.


A jóképű férfiak bepróbálkoznak. De aki nem az , azok közül kevesen.

2021. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nagyon sok udvarlóm,jelentkezőm volt míg nem voltam ferjnel.

Nekem nagyon sportos alkatom volt. Kézis testalkat(vastag comb, kerek fenék, lapos izmos has, normál méretű mell, szép kidolgozott izmok, persze a szép kategórián belul)


DE érdekes, a külsőm mellékes volt. Azt mondták, a kisugárzásom az, ami vonzza a tekintetek. A magabiztos megjelenés, az, hogy tudom magamról, hogy jó nő vagyok.


Tenyleg elegedett voltam a külsőmmel.


Mostmar nem vagyok elégedett, szültem már egy gyereket, majd egész gyorsan ismét várandós lettem (szules utan 9 honappal), szóval most se kisugárzásom, se jó testem nincs.

Persze férjem igy is imád, s mindig mondja milyen szexi vagyok, de engem zavar a +10kg és tobb is leszek ismét.

De ez más téma.:)


Szóval a legfontosabb a kisugárzás.


Az egyik barátnőmre azt mondta az egyik ismerősöm, hogy ő tipikus az a csaj , aki ordít azért, hogy megb.sszák (elenezst kerek a kifejezesert, csak ot ismeteltem). Neki olyan kisugarzasa volt, o azert vonzotta a ferfiakat. De neki tenyleg sosem volt komoly kapcsolata mindenki szexre "használta", nekem általában megvolt a min1.év egy kapcsolatban. S általában en vetettem véget.

2021. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Átlagos, akiről lerí,hogy könnyen kapható
2021. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nyilvan a kulson is sok mulik, foleg az alakon, de szerintem ezt leginkabb a kisugarzas es stilus hatarozza meg. aki konnyebben kaphatonak, kihivobbnak, lazabbnak tunik es szeret flortolgetni meg van egy ‘szexualis’ auraja, annal nagyobb esellyel probalkoznak be, mint mondjuk egy olyannal, aki hiaba 10/10 kulsore, de zarkozottabb, komolyabb, visszafogottabb.
2021. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kedves, mosolygós, érdeklődő. nem könnyűveru öltözet, de nagyon nőies. hosszú ápolt haj, vörös ruzs, cicas szemsmink, barna bőr, latinos kisugárzás
2021. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!