Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni de az egész reménytelen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akikb fél éve felvett msn re beszélgettünk és mondta h találkozzunk.aztán nemirt meg semmi.néha ráirtam nagyon kedvesvoltde semmit nem kérdezett rolam csak válaszolt a kérdéseimre.aztán uj lett az msn címe és irt 1 levelet h vegyem fel.fura volt mert azelött honapokon át nem is beszéltünk.végül nemrég párnapja ráirtam valami miatt és nagyon kedves volt akkoris de semmi több.szerintem egyáltalán nemérdeklem de én képtelen vagyok elfelejteni más fiú nem is érdekel:((

mi csináljk?15/L

bocsi hogy hosszúlett


2010. aug. 14. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
jó nagy bunkó pasi,inkább keress mást!
2010. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de ez a baj hogy más nem érdekel:/

meg nem igazán jövök be a fiúknak...

2010. aug. 15. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
foglald el a gondolataidat mással.Még fiatal vagy,elötted az élet,és annyi fiu akadhat még,hogy egy életre unni fogod öket.Ezen meg nevetni fogsz.2ik voltam.
2010. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot.megprobálom de eddigse igazán ment...
2010. aug. 15. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!