Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni magamról, hogy jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Több barátom is megemlítette, hogy miért nem volt barátnőm még sosem és erre annyit tudok, mondani, hogy nem érzem, hogy megütöm azt a szintet, amit azok a lányok hoznak, akik tetszenek. Többször kaptam már meg barátaimtól, hogy szerintük nagyon jól nézek ki, szerintük bármelyik lányt megkaphatnám, de ez nem okoz bennem elmebeli elborulást, ilyenkor csak mosolygok. Múltkor, amikor beszéltem barátaimmal előjött a lány téma és egyik barátom tanácsot kért, mondták, hogy jöjjön hozzám, mert én biztos tudom, amilyen jó külsőm van és edzett testem. Erre én csak annyit tudtam mondani, hogy "én nem tudom, hogy láttok ti engem, mert én ritkán látom a saját arcomat, de ezek alapján biztos lefeküdnék magammal, ha lány lennék."



Bár szerintem lehet az az oka, hogy régen nagyon kövér voltam, emiatt csúfoltkak is (lányok is nevettek rajtam) és középsuliban nagyon tetszett egy lány, akinél kezdeményeztem... érte fogytam le 50 kilót és edzettem ki a testemet, de sajnos csak barátként kezelt. Azóta viszont nem merek egy lányhoz se odamenni, mert félek az elutasítástól :(



2021. jan. 19. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem akarlak megbántani, remélem nem annak érzékeled, úgy gondolom, hogy mindenből azért akarsz top lenni és versenyezni a környezeteddel, mert komplexusaid vannak. Ha mindenki tuningolná az autóját és a 90ből felnyomná 180-ra, abban az esetben ez kevés volna neked, mert akkor nem te vagy az első, felnyomnád akkor 260-ra, tehát versenyzel a környezetedben lévő emberekkel.

A versenyzés, görcsösség, feszült állapot helyett, hogy úgy érezze valaki, hogy Ő 90lóerővel is okés ember, mert csak 50km/h-val szaladgál a városban és neki ez elég, meg alapból az énképe független a lóerőtől... ehhez az szükséges, hogy a versenyzést felváltsa az együttmükődés.


Az ilyen versenyző emberekből hiányzik a másik őszinte elismerése..

Pl

Jani: képzeld Pisti, megcsináltam a diplomámat alapszakon, magyon boldog vagyok.

Pisti: ha szavakban gratulál, nem lesz őszinte, mert neki doktori címe van, így alattavalónak gondolja Janit.

Tehát versenyzik, lenyomja a környezetémben lévő embereket és így igyekszik önbizalmat csiholni magának.


Ezért érdemes komplexusoktól mentesen élni.

2021. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, a neked minden jár és az örökké légy elégedetlen közé szorították a világot. Egyébként nekem mindig 10x többet kellett letennem az asztalra, mivel alacsony, baba arcú szőke kisgyerekként csak céltábla voltam, de még a családon belül is. Mai napig csak a győzelem az elfogadott eredmény mindenben számomra. Ha csak szimplán leelőz vki mert betartom a szabályt, azt én személyes sértésnek veszem. A munkámmal kapcsolatosan is maximalista vagyok, addig töröm magam még én leszek a legjobb. Nekem az átlagos olyan mintha nem is létezne. Ha úgy állok vki elé hogy fogást talál rajtam, akkor bealázhat, én meg ezt csak akkor kerülhetem el, ha jobb vagyok nála. 40+ vagyok és most végzem a 4. egyetemet a család mellett.
2021. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szép eredményed, de néha állj meg, és mondd azt magadnak, hogy minden hiányosságoddal együtt így vagy tökéletes!!!

Nagyon sajnálom a bántást a környezetedtől, nagyon nem kellett volna megtörténnie.


Sosem értettem a kinézetért való bullyngokat, a legprimitívebb emberi cselekvés. Márha ezt lehet emberinek mondani...


Hidd el, ha elengedsz dolgokat, sokkal tartalmasabb, stresszmentesebn lesz az életed.


És csak halkan megsúgom én is nőként, az olyan pasik akit linkeltél, valóban nem jönnek be a nők egy vagy talán nagy részének... Én személy szerint hamarabb választék egy hóka alacsony szőkegyereket.... Az számít, hogy hogyan gondolkodik, mit képvisel, nem az, hogy néz-e úgy ki, mint egy bika vagy egy felfújt béka. :D

2021. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na de mi van azzal a kombóval, hogy brutálisan jól nézzen ki, emelett tudatos, okos, művelt, kezdeményező, sikeres, tevékeny stb...? Ja, és nagy és vastag a farka, 5 órán át bírja? Ezeket csak azért írtam, mert sajnos a nők is előszeretettel frusztrálják a férfiakat ezekkel a dolgokkal! Nem hiába élünk egy ekkora hányás mű világban, ugyanis férfi, nő ezek után az ostoba külsőségekért fut. Edzés, kondi... Ez nem sport, hanem csak páváskodás, mert a mai normáknak ez felel meg. Minden csak a 120%-os izgalmakról szól, ezért van ez a sok negatív érzés. Pörögj, költözz, költs, szexelj, változtass, cseréld le, ha lehet havi szinten. Na de mi lesz ezek után egy agyon tuningolt egóval 40 fekett? Gyakorlatilag már most lehet borítékolhatni a tragikus véget, ugyanis idővel mindenkinek lejár a lemeze. Nincs örök fiatalság, buli, orgia, szépség...
2021. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: az nem zavar, hogy a (túl)kondizást meg a farokméregetést a férfiak csak egymásnak csinálják? A nők többségét ez nem izgatja, nem a mi elvárásaink, csak a pasik nyamvadt vetélkedése.


Okos meg művelt alatt is szerintem max annyi értendő, hogy ne egy disznóólban fetrengj, és legyen legalább egy nyomorult érettségid...

De a kérdező amúgy is a kinézetről írt, nem a belső tulajdonságokról.

2021. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!