Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek az e-mail címére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek az e-mail címére képet küldök magamról, azzal vissza tud élni? Származhat belőle később hátrányom, kínos, életemre kihatással levő eset kialakulhat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Tényleg azért kérdezem, mert jelen esetben egyáltalán nem nyilvánvaló számomra, hogy ezzel vissza lehet-e élni, milyen mértékig lehet más számára hátsó szándékkal hátrányt okozni... és konkrétan hogyan.. ??


Lehet, ez más számára teljesen egyértelmű... de nekem most valahogy nem az. =(


Neten levelezek egy illetővel, ismerkedési szándékkal. Egyenlőre nincs semmi kivetnivaló vele kapcsolatban - mármint nem tűnik sötét/ártó jelleműnek, de mondjuk ha az lenne, azt még egyébként se látnám; Találkozást egyenlőre nem tudtuk lebeszélni, mivel neki hosszabb (és fárasztóbb) a munkarendje. Nem zárkózik el előle, de azt elhalasztottuk.

Viszont rákérdezett, hogy "képcseréről" lehet-e szó. Nem tartanám indokolatlannak a kérését... viszont sajnos annyi sötét dolgot megismertem már az életemben, hogy teljesen bizonytalan s bizalmatlan vagyok. :/


Egyébként nagyon kevés fotó van rólam. Legutóbb - pár napja - kivételesen készült rólam pár fotó 2 kisgyerek társaságában, amikbe beleegyeztem (a kisgyerekek unszolása miatt). Azok át lettek küldve nekem, most egyedül azok is vannak kéznél, plusz talán túl előnytelenül sem nézek ki rajtuk.


Ti mit lépnétek a helyemben?


2018. máj. 8. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ugye tudod, hogy a valóéletben is látják az arcod?
2018. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért a gyerekek arcát kitakartam volna,biztos ami biztos. Egyébként szerintem különösebb gondod egy normál(nem akt) képnél,nem lehet belőle.
2018. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki akar, bármilyen képpel vissza tud élni, pl. facebookon kamuprofilhoz felhasználhatja. De annyi képet rak fel mindenki magáról a netre, hogy akárhonnan le lehet szedni ilyen képeket. Persze, ha valaki bosszúból egy bizonyos ismerősét meg akarja szívatni, felhasználhatja hozzá akár a küldött képet. Csak éppen ezt a törvény bünteti.
2018. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A képet küldés előtt meg tudom vágni ;)


Tehát akkor nem én vagyok a hülye, hogy nem érzem azt, hogy ilyet nem szabadna.(?)

2018. máj. 8. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Csinálj magadról egy sima képet valami semleges háttér előtt, mert a gyerekek lehet nem járulnának hozzá, hogy mutogasd őket :). Ilyenekkel nem igazán lehet visszaélni. Csak az legyen a képen, amit megmutatnál akárkinek, akkor nincs félnivalód.

31/f

2018. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan küldhetsz, de csak olyant, amit bárkinek megmutathatnál. Értsd: ne küldj könyörgésre sem intim fotót vagy amit cikinek tartanál mások előtt.
2018. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutott intim fotót küldeni :)


Semleges fotóról van szó!


Hogy a viharba is amúgy, amikor még alig tartunk valahol... Csak amiatt gondoltam beleegyezni, hogy lássa, valós személy vagyok.

2018. máj. 8. 20:02
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Olyan keppel lehet vissza élni ami teged zavar. Ha playboy ban sűrűn szereplesz akkor semmire se megy egy olyan képpel amin éppen pucér vagy ha cölibátus mellett kardoskodsz akkor zavaró lehet egy olyan képe ahol éppen csókolózol.

Tőled függ számodra mi vállalható nag, y nyilvánosság előtt. Olyan kepet küldj amit bárki láthat.

2018. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!