Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok ha kiderül akivel a netről ismerkedtek tőletek pár utcára lakik, max 5-10 percre gyalog?

Figyelt kérdés
Örülsz/nem örülsz? Nem érdekel. Mi jut eszedbe amikor ez történik?
2021. jan. 19. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi egy utcában lakunk. Amíg jártunk jó volt, praktikus, de most hogy szakítottunk nehezíti a felejtést. ☹
2021. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, pont mivel ezek szerint úgy gondolná, nem kell napokkal előre szólnia, hogy találkozzunk, pedig de.
2021. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én boldog lennék.
2021. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Örülnék
2021. jan. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem orulok, mert meg az se biztos, hogy valoban osszejovunk, es meg nyomaszto is lehet.
2021. jan. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Barátnőm elment randira egy sráccal, akiről tudta, hogy ugyan abban a kerületben lakik, de valahogy nem járták körbe a témát. Munka után találkoztak a városban és együtt indultak haza, mind a ketten ugyan abba az irányba, beszélgettek, de egyik sem merte megkérdezni a másikat, hogy miért van úgy rátapadva.

Majd a ház előtt derült ki, hogy ugyan abban a házban laknak, csak egyik a hetediken, másik a harmadikon :D


A fiú kb 1 hónapja költözött be a nagyijától örökölt lakásba, azért nem futottak össze addig.

2021. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Velem eddig 2x is volt az életben régen, hogy olyan lánnyal dugtam, akivel egy lépcsőházban laktunk, de azok csak kalandok voltak. Most ismerkedem egy lánnyal, akitől komolyat szeretnék és kiderült hogy gyalog 5 percre lakunk egymástól. Csak kíváncsi vagyok vajon mit gondolhat ő ezzel kapcsolatban, de a válaszok alapján remélem ő is úgy örül neki mint én
2021. jan. 20. 08:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Biztos örül, herceg vagy.


"olyan lánnyal dugtam kétszer is"

2021. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jaj már amikor megírtam 100% biztos voltam benne, hogy lesz kényeskedő, aki nincs hozzászokva a férfi barátok közti beszédhez. (Mint általában minden nő, akik ugranak ha itt is egy férfi nem úgy ír, ahogy mások előtt beszél.) Természetesen nyilvánosan, idegenek előtt nem így beszélek, de nálad is vannak gondok, ha nem tudod elfogadni, hogy mások nem úgy beszélnek intim környezetben, mint ahogy te és ettől nem jobbak vagy rosszabbak tőled.


Dugtunk a csajokkal = szex volt, kapcsolat nem. Kúrtunk, szexeltünk, bsztunk, keféltünk, döngettünk. Ezeket így is szokták mondani.

2021. jan. 20. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!