Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a mai lanyok csak az idosebb pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy a mai 14-15 eves lanyok inkabb a 20 es a folotti pasikra buknak? Ugyszint a 20 es annal tobb eves pasik meg az ilyen kis lanyokra?

Talan a lanyok idosebbeknek erzik magukat vagy miert?

S a fiuk? Nem talalnak magukhozz egykoru not? Es azert keresnek inkabb fiatalokat?

Vagy csak manipulaljak a lanyokat?

(Tesom 17 eves es egy 26 eves baratja van, elegge furcsa de szinte mindig csak az van amit a baratja akar)


18/F


2010. aug. 15. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én azért voltam mindig idősebb pasival, mert úgy gondoltam bennük meg lehet bízni, nem csak a szexre hajtanak, vagy az miatt megcsalnak

aztán meg tudtam, ők se különbek

17 évesen volt 24 éves pasim

a pasik szerintem azért hajtanak fiatalabb csajokra, mert azok még naívabbak és könnyű őket átverni, meg jobb friss husival ágyba bújni, mint kiélttel.

2010. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ez igazz sajnos a legtobb pasi ilyen de en nem vagyok olyan szerencsere marmint en is kivanom a szexet de nem kiskoruakkal en inkabb az idosebb nokre vagyok nem h egy kis lanyal (nem szeretnek senkit sem atverni)
2010. aug. 15. 11:10
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert egy csajhoz idösebb pasi illik (nem fiatalabb ) meg am is az idösebbeknek érettebb a felfogása ( persze van kivétel ) ... ÉS nem a kocsirol , meg a lakásról van itt szó sztem haem felfogás,érettebb na meg persze h lehet ö már "kiélte magát " és nem csak egyéjszakára kell neki csaj ... stb.
2010. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

en 14-15 evesen nekem sem csak az egy ejszakas kellet ha ugy volna akkor nem volnek szuz. Lehetett volna mar hogy elveszitsem sok alkalmi baratnom volt 1 napos vagy 2 es veluk lehetett volna de en inkabb nemet mondtam:)

nem mindegyik 14-15 eves csak a szexre vagyik

2010. aug. 15. 11:19
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezért van az, hogy eddig egy korombeli barátnőm volt, viszont szerencse, hogy így felfedeztem a nálam idősebb nőket. A többi nő az életemben pedig mind 10-20 évvel idősebb volt eddig.


Utolsó, akkor szerintem meg egy nőhöz fiatalabb férfi illik. Most jó? Az "érett" férfiak közül is ugyanannyian hajtanak a szexre, mint a fiatalok közül, legalábbis az ismerősi körömet elnézve.

Sok nőt meg vonz az egzisztencia és hogy magával elfogadtassa, már azt hiszi hogy a legkisebb odafigyeléstől, amit a férfi fordít rá, már szerelmes lesz. Mondjuk ez minden korosztályú nőre igaz.

2010. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát haver... Neked maradtak a 10 évesek...
2010. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert a velünk egykorú fiúk nem normálisak. Elég egyszerű magyarázat? Nem érdeklik őket a csajok, vagy ha igen (az ritka) akkor kb csak kihasználják őket, én meg köszi, ebből nem kérek. A 18 évesek érettebbek, és int "tudjuk" a csajok alapból hamarabb érnek, a fiúk meg 16 körül kezdenek normálissá válni.

Hát ezért.

15Ł

2010. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocs kedves 15Ł, de ez a "lányok hamarabb érnek" a mai fiatalokat elnézve nem feltétlen igaz...
2010. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg simán elbuzultak a fiatal fiúk. nekem meg nem egy másik lány kell magam mellé. lehet azzal jönni, hogy egy huszonéves csak megdugna, de miért, egy tizenéves kangörcsös jobb lenne ilyen célra..? (persze vannak normális fiatal fiúk is, de ők foglaltak vagy nem ismerjük őket..)
2010. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!