Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a baratnom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a baratnom! Mit tegyek, hogy elfelejthessem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:38
 1/5 anonim válasza:
menj el egy jó buliba, koncertre haverokkal, rúgj be, és jobb lesz :)
2010. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen,lehet ha jobb lesz,addig amig alkoholistává nem válsz...nem javaslom,hogy berúgj.menj társaságba,nem muszáj feltétlenül buliba,és kényeztesd magad.lehet ha furán hangzik,mert gondolom fiú vagy,de attól még a fiúk is kényeztethetik magukat,ahogy érzik.Majd még jön valaki akivel szebb,jobb és boldogabb lesz a világ.Hajrá,én drukkolok:)puszi
2010. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

11;50


koszi a javaslasod!

ez eleg jol esett :D

2010. aug. 15. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az "elhagyott " kategoriába tartozom!1 hónapja szekított velem a barátom,mit ne mondjak,szörnyű volt!És én már nem vagyok huszonéves!

Nem tudom,te mennyi idős vagy,de nekem az a tapasztalatom,hogy mindenképp járj el valahová és mindig vannak vígasztaló,jóbarátok!Jön majd más! Ha így akarta,legyen így! Csak nem kaparj utána,mert attól még rosszbbul fogod magad érezni ,főleg,ha mindig negatív impulzusokat kapsz!

Járj társaságba,ne ücsörögj otthon,keress számodra jó kikapcsolódást és felejts! Ami nem mindig könnyű,de valahogy végül sikerül,és aztán már csak arra gondolsz,h elmúlt és jobb is így:))) Fel a fejjel...Drukk!:))

2010. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem olyan egyszerü, én 4 honapja szenvedek ettöl, de szeptembertöl már sokkal kevesebb szabad idöm lesz szoval ugy már könyebb lesz =)
2010. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!