Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkér egy srác hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkér egy srác hogy járjunk együtt edzeni konditerembe, akkor ez csak baráti vagy több?

Figyelt kérdés
18 evesek vagyunk mindketten. És tudom hogy zárva vannak a termek, de versenyzői igazolással lehet menni.
2021. jan. 23. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Ennyiből ezt senki nem fogja tudni megmondani.
2021. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon kivul amugy hogy edzes nem tud rolan szinte semmit, csak ritkan beszelunk
2021. jan. 23. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ez olyan, hogy engem meghívott egy helyi férfi a szulinapjara, most akar tolem valamit?

Nyilván tudom, hogy igen, mert egyértelmű, hogy bejovok neki. Ezt lányként tudod. Ha meg nem ismered akkor csak meg akar ismerni 😊 és úgyis alakul, ne stresszelj rá

2021. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyertelmu kozeledes.
2021. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!