Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyibe kerül...

Szerintetek mennyibe kerül egy kezdő számára a konditerembe járás (Pesten), étkezéssel, terembérlettel, illetve táplálékkiegészítőkkel együtt?

Figyelt kérdés
kb 50000-ret tudnék rá szánni 19/f, 183cm, 80kg

2015. máj. 22. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

mi az, hogy étkezéssel? miért, ha nem edzel, nem eszel? semmivel sem kerül többe az egészséges étel, mint az egészségtelen, de mindegy...


táplálékkiegészítőket meg ha kezdő vagy, minek?


de engem nem érdekel, te tudod

2015. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
mivel az étrendedet magadnak kell kialakítanod az egyéni igényeid szerint, így igazából ez megválaszolhatatlan kérdés.
2015. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50.000-et? Kezdőként a tápkieg felesleges, a kondi bérlet meg változó úgy, mint az étrend is, szóval ... :D Kezd el aztán majd csak lesz valami, legalább kicsit egészségesebb leszel a mozgásnak köszönhetően, már megérte. :D
2015. máj. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mindent neked kell megvenned (tehát nem kapsz mamától zöldséget, stb.), akkor az étkezés kb. 44.000 Ft (multivitaminnal, c-vitaminnal, tejsavó-koncentrátummal) + hozzá a kondibérlet, ami változó 4000 Ft/hó-tól a határ a csillagos ég.


Szóval 48.000 Ft

2015. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mielőtt felvásárolod 1-2 testépítő bolt teljes kínálatát mi lenne, ha egyszerűen 2 apró lépéssel kezdenéd, ebből ráadásul az egyik ingyen van:


Ingyen tipp: az étkezésből első körben csak tedd le a teljesen felesleges dolgokat, cukros löttyök, rágcsálni valók, csokoládé, junk food, és akár normál házi koszton próbálj meg kiegyensúlyozottan étkezni (nem kell rögtön az extrém fehérje bevitellel kezdeni 50 féle aminósav mellett).


Fizetős tipp: az egész gyúrásból a legnehezebb rész, hogy el kell kezdeni gyúrni. Mivel ezt nem lehet összekattogtatni a weben, ezért vegyél egy havi bérletet, a közepes termekben a te összeged feléből már bőven megvan, és amikor csinálod 3 hónapja keményen, akkor térjünk vissza arra, hogy pontosan mire is van szükséged még a fejlődéshez.

2015. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

igen, szerintem is tévhit, hogy az egészséges kaja sokkal drágább lenne, mint az egészségtelen. A zöldség szerintem az, ami a legdrágább, de jön a nyár, szóval az is olcsóbb lesz.

a húst meg kell találni, hogy honnan veszed. Piacon lehet kifogni olyan eladókat, akik egy pár alkalom után, mikor látják, hogy sokat veszel, adnak kedvezményt. én pl 800-900ért veszem átlagban a csirkemelll kilóját. A rizs baromi olcsó (sokkal olcsóbb mint a kenyér pl...) a zabpehely se egy nagy tétel. Tápkieg az már csak bónusz, ha marad pénzed. A multivitamin az, ami elég fontos, de abból is vannak alacsonyabb kategóriák.

Nekem pl a napi kajám simán 1000 ft alatt van, igaz 60kg-os lány vagyok, neked ennél biztos több, de azért nem nagoyn sokkal.


kondibérlet: diákbérletet mindig olcsóbban tudsz venni, mint normált, erre figyelj, ha van diákigazolványod. Ahova én járok 45 ezerért 6 hónapig korlátlan a hét minden napján. Sztem ez nagyon jó, havi kb 7500 és ugye akkor megyek, amikor csak akarok.


szóval összességében, ha ügyesen csinálod, szerintem 50 ezerből simán megvagy :)

2015. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81 %-os: én 1400-1600 Ft/kg áron veszem a csirkemellet... bárcsak itt is lenne/a környéken ilyen áron mint amit te írtál, minimum havi 7000 Ft-ot spórolnék vele... de mondjuk egy jégsali is 420 Ft, paradicsom 700/kg XD
2015. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom... Németország, Stutgart:

fél kiló csirkemell 2,5 euró

1 kg - 5 euró - 1500 forint


oké, hogy nyugati árak vannak nálunk, de ennyire??

2015. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Stuttgart*
2015. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, niylván vannak drágább helyek, meg olcsóbbak is. De azért szerintem lehet tlaálni olyan helyet, ahol kicsit jobb a helyzet. vannak pl ezek a cégek, amik szállítanak nagy tételben fagyasztott élelmiszert. Régebben onnan vettük, az olyan 1100. Nem feltétlenül a hentes, vagy a bevásárlóközpont a legjobb. De persze, tudom hogy az árak nem egyformák mindenhol. Viszont vegyétek figyelembe, hogy ha étrend szerint esztek, akkor ugye sokkal kevesebb a plusz mindenféle mellékes dolog is. Arra gondolok, hogy pl a családom átlagosan étkezik. Eleve sokkal nehezebb összeszámolni, hogy mennyire jön ki a kajájuk, mivel ugye eleve nehezen tudják felsorolni, hogy mit esznek egy nap. Meg oké, hogy eszik pl spagettit, ami egy viszonylag olcsó kaja, de nálunk megy folyton a kis csoki, kis müzli, kis keksz, kis ez-az, nem tudom kinél hogy, de szerintem ez az átlag. Meg aztán szüleim pl úgy oldják meg a nap közbeni kajálást a munkahelyen, hogy vesznek valahol ebédet. Egy átlagos helyen egy ebéd 1000 ft felett van. Nyilván nem ilyen egyszerű a dolog, csak azt akartam mondani, hogy ha nagoyn pontosan össze akarjuk hasonlítani, akkor nem sokkal (vagy kis szerencsével pl nálam) egyáltalán nem drágább , viszont ha az egszéséget nézzük (meg ugye a fejlődést), akkor biztosan megéri :)
2015. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!