Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhatározta magát hogy egy másik sráccal fog edzeni járni,rég óta jóban vannak és elvileg nagyon komolyan csak barát, de ez szerintem nem túl jó ötlet.. ti mit gondoltok ? (a "ha megbízol benne nem feltételezel semmi rosszat" dolgot hagyjuk,a kérdés az hogy szerintetek is furcsa dolog-e ez )

2017. jan. 17. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem fura. Mi is beszéltük a barátom haverjával, hogy megyünk majd ketten, csak aztán nem lett még belőle semmi egyelőre. De a barátomat pl egyáltalán nem zavarta az ötlet.
2017. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem furcsa, az edzéshez megfelelő partner kell aki tartja az iramot és hasonló az edzésterve. Ha nem jelentené be, az lenne a fura.
2017. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más lenne a helyzet ha az én haverommal menne,de az övével fog akit nem is ismerek
2017. jan. 17. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el Vele Te edzeni, és akkor biztos nem szól a barátjának, vagy ha szól is, Te is ott leszel! Neked sem árthat egy kis mozgás!
2017. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is járok csak máshova,és azért nem velem mert már rég megigért a srácnak
2017. jan. 17. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Meg fog csalni. Irónia nélkül mondom.
2017. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd meg,hogy mutassa meg kiről van szó, találkozzatok hármasban, szűrd le milyen a kapcsolatuk. Ezen kívül szerintem próbálj meg bízni benne, persze érdemes körültekintőnek maradni.

Viszont Ha egyből kételkedsz benne, ok nélkül, az csak a kapcsolatotok rovására megy.

2017. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a fura, hogy nem ismered a barátnőd haverjait. Az, hogy eljár az egyikkel edzeni, legkevésbé sem az.
2017. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!