Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam meg neki, hogy velem nem játszhat?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a srác(férfi) 32 éves. Egy barátnőm által ismerkedtünk meg, lassan 1,5 éve. Kezdettől jól megértjük egymást, de ennél több nem volt. Ebben a másfél évben rengeteg minden történt, találkoztunk párszor, beszélgettünk... Aztán mikor komolyabbra fordult volna a dolog, elmenekült. Rá pár hónapra mindig összefújt minket a szél, vagy ő keresett meg(most már szerintem csak unalomból). 2 hónap szünet után, ezzel talán hibát vétve én kerestem meg, mert a beszélgetések alapján megtaláltam benne mindent, amire vágytam. Beszélgettünk, de ma már vissza sem ír. Szóval nem tudom mit tehetnék.

2021. jan. 26. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"aztán mikor komolyabbra fordult volna a dolog, elmenekült."

.

Szerinted? Nem kellesz neki. Elfelejted. Ennyi.

2021. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés és a leirás közt nem találom a párhuzamot. Mondjuk azon gondolkodtál-e h nem keresed többé és nem is reagálsz neki?
2021. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, felejtsd el. Ha akart volna valamit, akkor már lépett volna.
2021. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy nem ugrasz amikor éppen neki kedve van hozzád.
2021. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúállás helyett a legegyszerűbb az lenne, ha továbblépnél! Ha legközelebb írna akkor ne válaszolj, vagy korrekten írd meg neki, hogy te nem akarod ezt tovább folytatni és ennyi. Nem érdekled komolyabban őt, így aztán csinálhatsz bármit, max. magadból csinálnál hülyét.
2021. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak szórakozik veled.

Szedd össze a maradék józan eszed és méltóságod, és hagyd a francba. Keress magadnak egy értelmes, épkézláb, normális párt, és vissza se nézz.

2021. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez az hogy semmit nem kell neki megmutatni hanem szépen élni a saját életedet amibe egy ilyen komolytalankodás nem fér bele. Pont ezért lkátszik hogym ennyire nem egyenlő partner neked egy 10+ évvel idősebb férfi, mert ezt egy érett nővel nem játszhatja el.
2021. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak próbált rávenni a szexre, de nem sikerült.
2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán barátkozott, aztán megunt.
2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Keress egy olyan 32 évest, aki nem csak szórakozni akar veled...

33/F :D

2021. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!