Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek most nincs párja (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek most nincs párja (vagy valakivel alakulóban), ti hogyan ismerkedtek emberekkel most? (19-25 év körüliek)

Figyelt kérdés

Szóval akinek abszolút nincs senkije jelenleg.

Most, hogy nincs nyitva semmi, és a felsőoktatásban és több munkahelyen is otthonról intézik sokan az életüket... Ti mit csináltok? Hogyan?

Mert, mint időről időre ahogy ez előjön bennem, most is, hogy elszomorító, hogy semmi nem jön össze soha senkivel... Ti hogy próbálkoztok?


2021. jan. 27. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Letöltöttem a tindert, de amikor megláttam a felhozatalt, szinte azonnal töröltem is.

Sajnos most nincs sok lehetőségünk az ismerkedésre, meg kell várni ameddig újra nyár lesz, és hátha elkezdődik lassan a fesztiválszezon.

2021. jan. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Ott a net. Nekem fura, hogy ennél könnyebb még sosem volt ismerkedni, de mindenkinek sír a szája, hogy nem megy. Talán tenni is kéne valamit és nyitni is mások felé.


#1: A tinderrel mégis mi volt a baj? Te leszedted, ahogy hozzád hasonlóan még egy csomó ember. A felhozatal belőled is állt ám. Ha a felhozatallal volt bajod, akkor gondolj arra, hogy más mit gondolhatott rólad.

2021. jan. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerencsére igényes külsőm van. Amúgy nem tudom... csajként cikinek éreztem fent hagyni magam a húspiacon.

Akinek ez bejön, annak sok sikert!

2021. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Tinderen. Szerencsére sok pénzem van, és mivel pusztán a kinézetem miatt nem nagyon érdeklődnek, így mostanában elkezdtem felvágni vele. Hihetetlen, hogy egyes nők mennyire képesek lemenni kutyába, ha megérzik a pénz szagát :)
2021. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is könnyű neten ismerkedni, de mindenki sírni tud csak.
2021. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A netes ismerkedéshez előnyös ÉS fotogén külső kell. Ha csak az egyik nem adott, már el is lehet felejteni, hogy bármi jó összejön... sz@r meg kinek kell?
2021. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!