Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vágyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vágyok a szerelemre mégis ha alakulóban van menekülni kezdek?

Figyelt kérdés
Szeretnék komoly kapcsolatot, azt hiszem már eléggé rám férne. 20 éves vagyok. Eddig 1 kapcsolatom volt. Azt vettem észre ha valami alakulni egy sráccal akkor kezdek meijedni és egy picike falat emelek pedig nem akarok meg lehet hogy félek valamitől?
2016. jún. 3. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg attol hogy kiabrandul beloled a srac.
2016. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
talán,attól hogy csalódsz
2016. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Csak azt nem tudom, hogy ezen hogy lehet felülemelkedni?
2016. jún. 3. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el.Vagy akarod,vagy nem. Nincs köztes opció.Ezek szerint még sem szeretnéd.
2016. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felelmeket elmulasztani nem lehet. Csak megerteni, es annak ellenere is megteni amit szeretnel hogy felsz. Igy egy ido utan mar nem fogsz felni.
2016. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz még kapcsolatot,csak akarni akarod :) De nem állsz még készen rá.Én is 20 éves lány vagyok és kb fél éve ugyanez van velem is,pasizgatok,de ha komolyra fordulna valami,menekülök.Fiatalok vagyunk,nem kell erőltetni még a kapcsolatosdit(nekem volt már 2 hosszabb,de most nem kell).
2016. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!