Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek hosszabb párkapcsolata van/volt egy arab férfival?

Figyelt kérdés

Tudnátok mesélni róla egy kicsit?


(nem trolloktól kérek választ, köszi)



2021. jan. 29. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Engem is érdekelne :) (Bocsánat, szeretnék értesítéseket kapni:D)
2021. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van a kérdés alatt egy olyan, h "figyelt kérdés" azt pipált ki, akkor fog menni az értesítés és lécci töröld a kommented, h ne higgye azt valaki, h már jött válasz 😅😅 köszi
2021. jan. 29. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem e-mailt szeretnék róla kapni, és nem tudom kitörölni. (Az, hogy az miért baj, hogy jött már rá egy válasz azt mondjuk nem értem..)
2021. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hat mit neveztek hosszunak? Az arabok eleg hamar elfustolnek
2021. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted, hogy eltűnnek miután megkapták amit akartak?
2021. jan. 29. 18:34
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én kb. 1 évig voltam együtt egy jordán származású férfival, ha gondolod, írj privátban, és szívesen mesélek róla. Inkább nem írnám itt le a tapasztalataimat, mert elég sok a troll, illetve elég sok előítélet él a magyarokban az arabokkal szemben, de akit tényleg érdekel a téma, az nyugodtan megkereshet.

(22/N)

2021. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Családban van ilyen. Most válnak, kb nyolc év után, két gyerekkel. A pasas idejött Magyarországra, de lusta volt dolgozni, a felesége tartotta el. Pedig nem volt buta, több nyelven is beszélt és alapvetően a turizmusban volt munkatapasztalata, ennek révén is jött össze a feleségével. De aztán, ahogy idejött, elkezdte mondogatni hogy nek iígy-úgy, ez se tetszik, az se tetszik. Inkább otthon maradt a gyerekkel, de aztán már az se volt jó, a felesége se menjen sehova, csak meghatározott időben stb stb, szóval szép lassan elkezdte bekorlátozni. aztán rávette hogy menjenek inkább az ő szülőhazájába. Elmentek, de ott se dolgozott, és ott a feleség sem tudott dolgozni, tehát visszajöttek és kezdődött minden elölről. A pohár akkor telt be végül a feleségnél, mikor kiderült, hogy több százezer forintot elk*rvázott a kedves férj, míg a feleség dolgozott és nevelte a két gyereket.

De ez csak egy példa, nyilván vannak rendesebbek is, de sajnos a környezetemben én ezt láttam.

2021. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm. Ő kint él az Egyesült Arab Emírségekben. Itthon építészmérnöknek tanult. Valami nyertes pályázat alapján került Dubajba. Valami épületet ő tervezett, ami nyert. Így az épület építésének idejére kiköltözött. Megtetszett neki az ottani kultúra, lehetőségek. Így ott is maradt. Ott ismerkedett meg a jelenlegi férjével is. 11 éve vannak együtt. Van 2 gyerekük. Nagyon szépen élnek. Konkrétan a világot bejárják. Saját cégük van. Több országban is végeznek munkákat. A férfi is nagyon értelmes. Többször voltak már Magyarországon. Nem az az asszonyverő férfi. Nincs több felesége. Mint ahogy általában az arabokról gondolják.
2021. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!