Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megköszönjem neki?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban voltam egy férfivel, aki szó nélkül lelépett, ignorált, mindenféle kommunikációt beszüntetett velem. Okát nem tudom, egyik napról a másikra tette. Egy ideig kérdeztem az okát, aztán hagytam a francba. A születésnapomra pedig írt a közösségi oldalamra. Felköszöntött. Ti megköszönnétek neki? (Még semmit nem reagáltam rá, másoknak megköszöntem.)
2021. jan. 31. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én le is tiltottam volna már régen, és kitöröltem volna az ismerőseim közül.
2021. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart hogy ott van, hiszen úgysem beszélt velem.
2021. jan. 31. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem köszönném meg.
2021. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra hajlok hogy neki nem köszönöm meg, de kiváncsi vagyok mások véleményére is.
2021. jan. 31. 09:51
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
#2: Oké, te tudod. Mondjuk aki velem így viselkedne, azt még arra sem tartanám méltónak, hogy akár csak a netes ismerőseim között is ott legyen. Ráadásul aki ilyesmit csinál, azzal valami nagy gebasz van, nem normális dolog, hogy csak úgy szó nélkül felrúgok egy kapcsolatot, és semmiféle magyarázatot sem adok.
2021. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fimom gunnyal ‘megkosszonnem’.
2021. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart hogy az ismerőseim közt van, de most erősen gondolkodom azon, hogy kitörlöm az ismerőseim közül. Ahhoz hogy ezek után felköszöntsön, szerintem nagy pofa kell. Ráadásul nem is privátban tette, hogy vmi magyarázatot írt volna, vagy hogy hogy vagyok stb, hanem nyilvánosan.
2021. jan. 31. 09:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a te szemszögedből néztük, nézzük az övéből. Lelép egy szó nélkül, letilt, szrt rád magasról. Születésnapodra megjelenik, hogy reakciót csikarjon ki belőled, és hogy agyalj rajta.


Mennyire kell vajon parasztnak lenni ehhez és nem tisztelni téged? Kb. mintha az arcod belenyomná a trágyába és röhögne rajtad, miközben fulladoznál, csak hogy felfessek egy ide passzoló képet. Örülj hogy nincs már az életedben, ne engedj neki semmilyen teret és lehetőséget.


A tiltást és törlést javaslom én is, de a szavaidból az jön le, hogy még erősen reménykedsz hogy közeledik hozzád, nem akarod elrontani azzal, hogy könnyen beadod a derekad.


Ez egy nagyon rossz út, amire nem szabad rálépni, szerintem okozott már neked elég fájdalmat.

2021. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem a közeledésben reménykedem, hanem abban hogy minimum vmi magyarázatot adott volna. A többi teljesen jogos!
2021. jan. 31. 10:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet csinált veled, annak a magyarázata sem lényeges. Az a magyarázat, hogy ő egy utolsó paraszt, akivel nem érdemes és nem is szabad többé foglalkozni.


Ha mondana is valamit, két lehetőség lenne:


- vagy a kamu sajnálatával megpróbálna visszaédesgetni magához


- vagy még nagyobb fájdalmat okozva plusz egy szúrást adna a hátadba


Nem tisztel, nem érdekled, már kimutatta milyen ember; egy kósza gondolatot sem ér pazarolni rá.

2021. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!