Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megköszönjem neki?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban voltam egy férfivel, aki szó nélkül lelépett, ignorált, mindenféle kommunikációt beszüntetett velem. Okát nem tudom, egyik napról a másikra tette. Egy ideig kérdeztem az okát, aztán hagytam a francba. A születésnapomra pedig írt a közösségi oldalamra. Felköszöntött. Ti megköszönnétek neki? (Még semmit nem reagáltam rá, másoknak megköszöntem.)
2021. jan. 31. 09:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igaz, ezért is gondoltam, hogy semmit nem reagálok a felköszöntésre. Mindenkiét megköszönöm, kivéve az övét, bár szerintem ez sem érdekli. 😁
2021. jan. 31. 10:16
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es és az 5-ös vagyok (amúgy férfi). Velem is sokszor előfordult, hogy pl. beszélgetés, ismerkedés közben szó nélkül kilépett az aktuális partner. Nyilván nem egy fajsúlyú a két dolog, csak oda szeretnék kilyukadni, hogy az efféle helyzetekben én is mindig szerettem volna magyarázatot kapni a miértekre, jobban esett volna az őszinteség és a gerincesség. Racionális típus vagyok, de érzékeny is. Lehet, hogy megbántottak volna az igazsággal is, de legalább magyarázatot kapok, és nem csinálnak hülyét belőlem azzal, hogy mondjuk várok egy soha meg nem érkező üzenetre. Ami a lényeg: célszerűnek tartom az efféle dolgok végleges lezárását, ezért is javasoltam a tiltást/törlést, az ilyen ember még arra sem méltó, hogy ott legyen az ismerőseid sorában.
2021. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elhagyta őt az aktuális barátnője és helyettest keres. Rád gondolt, hátha...

Ha most nem is tiltod el, de ha újból próbálkozik, akkor tedd meg és tiltsd le.

Ffi.

2021. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Privátban ugyanúgy szóba sem állna velem, úgyhogy ez nem az a dolog amit mondasz. Ez szintiszta genyaság.
2021. jan. 31. 11:05
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap újra megnéztem a Mellékhatások c. filmet. Abban mondja a pszihiáter a betegének, hogy "a múltbeli viselkedés előrejelzi a jövőbeli viselkedést".

Ez egy nagyon fontos mondat. Nem kell a magyarázkodás, az ilyen tipusú embertől még ez sem kell. Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle így, később sokkal de sokkal nagyobb árat is fizethettél volna. Az ilyenek minden nagyobb problémánál lelépnének.

2021. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!