Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki domináns egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy férfitól, hogy párkapcsolatban ő a domináns jellem. (Nem nekem mondta, de elhangzott tőle.)

2021. febr. 1. 15:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Hát azt, hogy ő irányít, a párja hozzá igazodik.
2021. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%

Hogy határozott, dominant stylusban a falhoz nyom, és úgy közli acousticailag mély hangnemben, hogy:

- Most megkívántalak, sexy lady, és nincs ketzmetz, letépem a bugyidat!

2021. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
2#-es ez az álmod?:-)
2021. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%

Az oroszlánoknál is hasonló.


Van a hím, ő megvédi a nőstényt, a nőstény cserébe ételt visz, takarít, dolgozik. Megteszi azt amire az ura utasítja, és akkor van szex ha a férfi akarja.

2021. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésben leírtat azzal a kiegészítéssel mondta, hogy ha papucsra vágyik a nő, akkor nem ő a megfelelő neki.
2021. febr. 1. 15:58
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent?


Annyit jelent, hogyha ezt a mondatot nem sikerült megfejtened, akkor

a) nem vagy még felnőtt, mert az érettségire egy ilyen egyszerű mondatot azért már tudnak dekódolni az emberek

b) max 8 általánosod lehet, mert az érettségire...



Szóval választhatsz, hogy rossz kategória, vagy szimplán sötét vagy

2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Egyik sem talált, diplomával rendelkező személy vagyok. De ez nem tartozik rád, és a témához sem, úgyhogy válaszodat inkább csak jelentem.
2021. febr. 1. 16:09
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

diplomásként nem sikerült megfejtened az "én vagyok a domináns a kapcsolatban" mondatot???



LOL :D))) Kizárt

2021. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Egyébként az érdekel főként, hogy a férfiak mit értenek ezalatt. :)
2021. febr. 1. 16:11
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

nyilván, hiszen ez alatt annyi mindent lehet érteni.


engem például az érdekelne, hogy mit értenek a nők a "felhős az ég" mondat alatt. de aztán rájöttem, hogy azt, hogy felhős az ég. fenébe, hogy ezt már 8 évesen is tudtam, így a felnőtt kérdéseket nem terhelem ezzel.

2021. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!