Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki domináns egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy férfitól, hogy párkapcsolatban ő a domináns jellem. (Nem nekem mondta, de elhangzott tőle.)

2021. febr. 1. 15:48
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

17:43-as, nagyon szépen köszönöm a tartalmas választ, jó látni, hogy akadnak még értelmes emberek :) Igen, viszonylag frissdiplomás vagyok, 2020-ban végeztem, most kezdtem a mesterem második félévét :)

Megfogadom a tanácsodat, bár szerintem ilyeneket már az egyetemi évek alatt is lehet tapasztalni, már akkor is beszólogattak jó páran, amikor elsőéves voltam alapon. Pedig én mindig tiszteltem mindenkit, de sajnos ilyenek az emberek úgy tűnik :/


Igen, igazad van, embere válogatja, hogy kinek mit jelent, ezért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy kinél hogyan nyilvánul meg a dominancia. :)

Szép estét Neked, és még egyszer nagyon szépen köszönöm a racionális választ! :)


17:18-as, engedd el, fogadd meg 17:43-as tanácsát te is, ne süllyedj le a szintjükre. Egyébként van ötleted, miért félhetnek a személyiségedtől? Biztos vagyok benne, hogy megtalálod egyszer a megfelelő embert! :)

2021. febr. 1. 19:26
 32/38 anonim ***** válasza:

17:18 vagyok.

Azt mondják a kisugárzásom miatt.. Általában olyan pasikkal hozott össze az élet, akik megijedtek, ha valaki tudta mit akar és hogyan.

Akár velem egyidős, akár kétszer annyi idős, mindig zavarban vannak, hiába próbálok közvetlenebb lenni, kevésbé határozott, már unom, hogy nyomjam el magam, azért mert az emberek félnek a másiktól.

2021. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Hát ez bizony szomorúan hangzik :(

Gondolom megszokták a félénk lányokat. De hidd el, sok férfi van, aki szereti az ilyen nőket. Nem mindenki arra vágyik, hogy irányítsa a másikat, és, hogy fitogtassa erejét. Sokan a határozott lányokat szeretik. Főként azok, akik nem szorulnak arra, hogy bizonyítgassák, hogy ők mennyire erősek és irányítók. Nekik tökéletes egy olyan nő, aki tudja, mit akar, és nem szorulnak az uralkodási szerepre, mert anélkül is férfiak. :)

Légy türelmes, és járj nyitott szemmel. :)

2021. febr. 1. 19:40
 34/38 A kérdező kommentje:
Számomra is mást jelent az, hogy domináns vagyok. Nem azt, hogy uralkodnék vagy ilyesmi, egyszerűen csak azt, hogy határozott vagyok a nővel, ha akarok tőle valamit. De attól még ha nem akarja, nem erőltetem :D
2021. febr. 1. 19:44
 35/38 A kérdező kommentje:
*férfival, bocsi. Szóval én nőként érzem magam dominánsnak, de számomra is mást jelent a fogalom.
2021. febr. 1. 19:46
 36/38 A kérdező kommentje:
Az utolsó két kommentem egy másik válaszolónak ment. Csak szórakozik az enterem :D
2021. febr. 1. 19:51
 37/38 anonim ***** válasza:
Jaj, ne válaszoljatok neki, ez valami szánalmas, frusztrált trollocska, aki 2-3 accountról írogatja a phaszságait meg nyalja saját magát :D
2021. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok a domináns, pedig nem én vagyok a férfi. És nem papucs a párom, szimplán karakánabb jellem vagyok nála.
2021. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!