Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki domináns egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy férfitól, hogy párkapcsolatban ő a domináns jellem. (Nem nekem mondta, de elhangzott tőle.)

2021. febr. 1. 15:48
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Oh, végre egy értelmes válasz. (17:06)

Volt szerencséd egy olyan személyhez, aki ezt mondta magáról? :/

2021. febr. 1. 17:08
 22/38 anonim ***** válasza:
75%

Hogy az lesz, amit én mondok..

És nő vagyok.. szeretnék egy domináns pasit, de mindenki fél tőlem...

2021. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%

"És nő vagyok.. szeretnék egy domináns pasit, de mindenki fél tőlem..."


Jah... ezt a dumát a legbutább hisztérikák szokták nyomni. Nyilván nem azért nem találnak normális férfit, mert buták, hanem mert túl jók, mindenki fél tőlük, túl dominánsak (bocs kérdező, ez utóbbit te nem érted)

2021. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
83%

"Jah... ezt a dumát a legbutább hisztérikák szokták nyomni. Nyilván nem azért nem találnak normális férfit, mert buták, hanem mert túl jók, mindenki fél tőlük, túl dominánsak "


Te nőt még biztosan nem dugtál ..

2021. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, én csak azt nem értem Veled kapcsolatban, hogy miért állsz le vitatkozni olyanokkal, akik még azt sem tudják felfogni, hogy mit kérdezel. :D

Frissdiplomás lehetsz, mert ha nem az lennél, akkor már megszoktad volna, hogy az emberek irigyek rád és beszólogatnak, és nem állnál le vitatkozni ilyenekkel.

Ezt sajnos meg kell szokni, nem tudsz vele mit csinálni... :(


Egyébként történetesen én nem tartom magam domináns férfinak, mindent megbeszélek a barátnőmmel, és az ágyban is gyöngéd vagyok. Úgy vélem, hogy akik ezzel a jelzővel illetik magukat, irányításmániások, és ezzel sajnos gyakran agresszivitás is társul.

Nyilván mindenki mást ért ez alatt a kifejezés alatt- de természetesen a férfiak nem ugyanazt értik ez alatt a jelző alatt, mint amit a nők. Van, aki szimplán a szexuális viselkedésre aposztrofál, van, aki az élet nagyobb dolgaiban való döntésre, van, aki a sima hétköznapi választásokban való dominanciát érti ezalatt. De vigyázz, sokan azt hiszik, hogy csupán annyit jelent, hogy erősebb, uralkodóbb. Ezt is jelentheti természetesen, vannak, akik így használják, de ez inkább az állatokra igaz. Mivel ez csak a szó jelentése, a viselkedési megnyilvánulásokban más és más tevékenységekre irányulhat az adott személytől függően. Bár ezt nyilván tudod, hiszen ezért tetted fel a kérdést :D

Végeredményben, személye válogatja, hogy kinek mit jelent, hogy ő a domináns a kapcsolatban. De tényleg vigyázz, amennyiben a te párjelölted, alaposan ismerd meg, és tudd meg, mit ért ezalatt, mielőtt komolyabb dolgokba bonyolódsz vele, nehogy baj legyen.


További kellemes délutánt, remélem tudtam segíteni! :)

2021. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%
17:18-as, szerintem az eddig válaszolók többsége nem dugott még nőt, azt sem tudják megmagyarázni, hogy ők személy szerint mit értenek domináns alatt😂😂😂Kiégtem😂😂😂😂
2021. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%
18:02.Szerintem sem :D Arcoskodnak, de ha ott van előttük egy hús-vér nő, nem tudnak vele mit kezdeni :D
2021. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
59%

"Arcoskodnak, de ha ott van előttük egy hús-vér nő, nem tudnak vele mit kezdeni :D"


Az utolsó csaj aki ezt hangoztatta vágósúlyban volt, és azért nem tudott vele senki kezdeni, mert a francnak sem volt gusztusa hozzá.


De igen, az ilyen élet iskolájában tanult "mindenki fél tőlem" csajokkal valóban nem sokan kezdenek... meghagyjuk az ilyen szolis/pillás/körmös szakembereket abban a hitben, hogy a világ, a világ nem áll készen, és nem velük van a baj

2021. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

18:12

Gondolom egy ilyen csajnak voltál kevés. Fájdalmas lehet, de lépj tovább.

2021. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29: jaja... mivel ő 95 kiló volt, én meg csak 85 vagyok, így kevés voltam hozzá. Azóta is telesírom a párnám minden este ezért.



Nah, hagyom az IQ-t magasan szárnyalni, az élet iskolájában diplomázottaknak, legyetek jók

2021. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!