Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki domináns egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy férfitól, hogy párkapcsolatban ő a domináns jellem. (Nem nekem mondta, de elhangzott tőle.)

2021. febr. 1. 15:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
79%

Háát kérdező...! Ha ezt nem érted , add vissza a diplomádat!

Melyik szót nem érted?

2021. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%
szerintem az "ő"-vel lesz a gondja. Az ilyen egy betűs szavak a legtrükkösebbek, még ragozni sem leht őket rendesen
2021. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%

"diplomával rendelkező személy vagyok"



Jah, ezt mi diplomások PONT így szoktuk megfogalmazni. Szó szerint így :D

2021. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem értem, tisztában vagyok a szó jelentésével. Aki nem érti, hogy nem a szó jelentésére kérdeztem rá, inkább az adja vissza minden végzettségi papírját, és legyen szíves ne ide irogasson.

Egyébként annak, aki nem primitív, annak mondanak valamit a költői képek- a felhős az ég általában azt jelenti, hogy problémákkal küzd a tárgyalt személy, nem minden tiszta az életében. Ha meterológus mondja, akkor nem. Igazán sajnálom, hogy ennyi műveletlen ember van. És mint mondtam, férfiak véleményére vagyok kíváncsi. Nem troll kisfiúkéra.

Majd ha látja egy önmagát dominánsnak tituláló férfi a kérdésemet, el fogja mondani, hogy ő milyen tulajdonságokat társítana a tárgyalt kifejezéshez.


Dióhéjban, aki nem tudja ezt érdemben kifejteni, menjen a tini kategóriába.

2021. febr. 1. 16:46
 15/38 anonim ***** válasza:
81%
16: a férfiak véleményét nem érti! hát nem világos? annyira pontosan elmagyarázta, amennyire csak egy diplomás felnőttől telik :D
2021. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

😂😂Nagyon viccesek vagytok. Dominánsak azonban biztosan nem! Nyilván nem tudjátok, hogy milyen tulajdonságokat, illetve megnyilvánulásokat értett a kifejezés alatt, mivel ti nem vagytok ilyen személyiségűek. Gondolom ez a bajotok.😂😂😂 Ez egyébként nem baj, csak akkor nem ez alatt a kérdés alatt kéne lennetek.

Egyébként én ezt sosem értettem a sima általános iskolai, vagy középiskolai végzettséggel rendelkező emberekben. (Természetesen nem mind ilyen, nem a papíron múlik az agyi szint, csak sokszor találkoztam ilyennel.)Fennakadnak a diploma szón, mint akik életükben nem hallották még. Én senkit nem nézek le azért, mert más a végzettsége, mint nekem, és nem is említettem volna, amennyiben a nagyon okos hozzászóló nem kötött volna belém. Amíg ,,csak” érettségim volt, akkor sem szóltam be egy diplomásnak sem-de alacsonyabb végzettséggel rendelkezőnek sem, természetesen.

És nem, nem így illetem magamat, csak amennyiben a végzettségről esik szó, és megkérdezik. De egyébként az összes volt szaktársam, kartársam, és iskolatársam is diplomásat mond, ha megkérdezik a végzettségüket. Na de mindegy, biztos jobban tudjátok.😂😂


Még egyszer leírom, hátha valaki megérti: Domináns férfiak válaszára vagyok kíváncsi, akik kifejtik, hogy miben nyilvánul meg náluk ez egy párkapcsolatban.

2021. febr. 1. 17:00
 17/38 anonim ***** válasza:
65%

Férfi személy vagyok.

Diplomás személy vagyok.

Domináns személy vagyok.



Nálam abban merül ki a dominancia, hogy az ilyen sötét kérdezőket szivatom. Sajnos nem könnyű, mert annyira fogalmatlanok, hogy azt sem veszik észre, ami az orruk előtt van

2021. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Xddd
2021. febr. 1. 17:06
 19/38 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy egy kispöcsű ovis. Tapasztalat alapján.
2021. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem mondtam volna ha nem így lenne, nem tudom ezen mit kell fennakadni, de ok xdd
2021. febr. 1. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!