Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek orvos és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek orvos és egy alacsonyabb rangú egészségügyi dolgozó között alakulhat ki komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy orvos és például egy ápolónő/dietetikus/egészségügyi ellenőr vagy szülésznő között lehet bármi komolyabb? Vagy minden orvos csak egy dolgot akar?

En ápolónak tanulok, és gyakorlaton látom a kórházban, hogy sok orvosnak ottani felesége van, ápolónő, szülésznő vagy bármi más.

Persze nyilván számít az egzisztencia is, én szeptemberben kezdem az egyetemet, valamely eü szakon.

És nem, nem a pénz miatt érdekel ez a téma, csupán néha eljátszok a gondolattal, hogy egy orvos párja, felesége vagyok.

Ahogy olvastam az előző kérdéseket, írták, hogy az ápolók, vagy alacsonyabb rangú eü dolgozók vagy nem kívánatosak, vagy éppen már az 50-60-at súrolják, ezért nem foglalkoznak velük az orvosok.

Én 22 vagyok, picit magas, átlag testalkatú, és nem, nem k...a, nem ezért tettem fel ezt a kérdést.



2021. febr. 2. 23:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem vitattam én se. Nem is állítottam, hogy nem az.
2021. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, igazán megható, hogy nagy kegyesen hajlandó vagy a tanárt (aki igen, drágám, HAT! évet tanul, ha középiskolai tanár lesz - és 90%-uk az lesz) egyenrangúnak tartani Nagyságoddal, miközben az OKJ-t végzett leendő KOLLÉGÁIDRÓL meg így nyilatkozol, idézem: “ csak egy ócska OKJ bizonyítvánnyal rendelkező senki”

Te mi a retkes francot képzelsz magadról? A tojáshéj még ott van a szaros seggeden, még le se érettségiztél, de pofád az qrvára van a SEMMIRE. Mert egy percig nem vállaltál még pisis középiskolai (vagy éppen te magad is okj-ra jársz? Akkor még szebb a fröcsögésed) diákként akkora felelősséget, mint az általad a sárga földig lenézett, leokádott “senki” okj-s ápolók. Remélem, lesz vér a pucádban ahhoz is annak idején, hogy ezt a dumát a szemükbe mondd.

Nem mellesleg szövegértelmezési gondjaid is vannak, mert az a kommentelő, akivel te elkezdtél pattogni, semmilyen lenézést nem írt az ápolókról. Ellentétben veled, kedves, aki felháborodik (a nem létező) lenéző komment miatt, majd egy bicskanyitogatóan gusztustalan dumát lök oda az általa szeretett szakma sok művelőjéről.

2021. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, kedves utolsó, szerintem meg már 23 évesen bőven leérettségiztem, de ezt Te honnan is tudhatnád?

Nem kötelező megjegyzést fűznöd a kérdésemhez. Egyébként, tanár létedre neked is akadnak szövegértési problémáid, vagy esetleg a labilis felfogásod révén nem ment át a mondanivalója az egésznek.

Örülök, hogy ilyen nagy rálátásod van az életemre, így anonimként is, hogy teljes biztonsággal ki mered jelenteni, hogy pisis középiskolásként nem vállaltam még semmiért sem akkora felelősséget..

DRÁGÁM!!! Először kérdezz, aztán fűzz megjegyzést, bár az utóbbit inkább hanyagold, mert az általad leírtakat a kutya sem kérdezte, tudtommal!

2021. febr. 5. 21:30
 24/24 anonim ***** válasza:
94%
22-es, ugye te ilyen stílussal nem vagy tanár? Mert ha igen , akkor az nagy szégyen a tanári társadalomra.
2021. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!