Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak még a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak még a nem túl előnyös kinézetű férfiak is tökéletes nőt maguknak, még akkor is, ha tudják, hogy sosem fognak olyan nőt kapni?

Figyelt kérdés
Ez itt gyakorikérdéseken főleg egy nagyon megfigyelhető jelenség

2021. febr. 3. 20:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem a külső az első. Persze sokaknak igen, de azok nem rendes kapcsolatot keresnek.
2021. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem írtam oda, hogy külsőre tökéletes nőre gondoltam
2021. febr. 3. 20:58
 3/38 anonim ***** válasza:
Én nekem bármilyen nő jó lenne mert szenvedély beteg vagyok. Alakulóban is volt egy kaland szintén szenvedély beteg nővel (mert másnak ugye nem vagyok jó), de hamar véget is ért mert a politika nézeteink különböztek. Más arra vágyik hogy házasság, 5-6 vagy még több gyerek. Én beérném egy távkapcsolattal is.
2021. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Barnabas333 ***** válasza:
25%
Nem tudom férfi vagy e kérdező. De pont, hogy egy férfi racionálisabb, persze mindkét nemben vannak kivételek. De pont, hogy a nőknél 100x fontosabb, hogy egy Apollo legyen a férfi. És ez igaz a 200kilós nőkre is, inkább élnek egyedül de nem alkudnak meg. Így sokkal több a boldogtalan ember. De ha ez jó mindenkinek...
2021. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nő vagyok amúgy. Csak néha elszörnyülködök itt pár férfin. Pl amikor egy nagyon kövér kiírta, hogy neki csak gyönyörű, vékony nő kell, meg most nemrégen volt egy kövér nőkkel kapcsolatos kérdés és elképesztő milyen kommentek születtek.. főleg azért, mert néhány pasinak már az 5 kg plusz is kövér. Na meg aztán például egy nő az arcával nem igazán tud mit kezdeni, ez kb olyan mint férfiaknál a farok méret...
2021. febr. 3. 21:20
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
A megalkuvókból lesznek a boldogtalanok, majd a megcsalók. Jobb, ha magasan vannak az elvarások.
2021. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Jó, mindez okés, de nem tökéletes nőként mégis mit kellene akkor kezdeni magammal?
2021. febr. 3. 21:46
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Javíts, amin lehet és tartsd magad az elvárásaidhoz!
2021. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Hát akkor egyedül maradok :D
2021. febr. 3. 21:51
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan biztos ez?

Mik lennének az elvárások?

2021. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!