Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak még a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak még a nem túl előnyös kinézetű férfiak is tökéletes nőt maguknak, még akkor is, ha tudják, hogy sosem fognak olyan nőt kapni?

Figyelt kérdés
Ez itt gyakorikérdéseken főleg egy nagyon megfigyelhető jelenség

2021. febr. 3. 20:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#19!

A mondandóm lényege a végén volt. Csúnya, buta és egyben kövér nők is bepróbálkoztak nálam. Ha egy teljesen átlagos lány írt volna, akkor válaszolok és még találkozhattunk is volna. De tényleg olyan írtak, akikre (szerintem) senki nem ír rá.

2021. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

#20: Lehet hogy most forgatni fogjátok a szemeteket, de én igenis betegség miatt szedtem fel jópár kilót és küzdök is a leadásával. Aktívan sportolok amúgy és diétázom, szóval nem zabálok és lusta sem vagyok


#21: értem. Hát ez is szubjektív nagyon, lehet ami neked átlagos, az másnak már szép kategória és fordítva. Én nem sorolom magamat még az átlagoshoz sem

2021. febr. 3. 23:23
 23/38 anonim ***** válasza:

#22!


Én baleset miatt szedtem fel nem keveset. Megszoktam a sok mozgást, aztán fél évig szinte semmit sem mozoghattam.


Ez nem úgy működik, hogy ha én 2 fokkal szebb vagyok az ördögnél, akkor már a Victoria's Secret modelleket fogom átlagnak látni. A szépség nem egy lineáris skála. Nem lehet mindig egyértelműen kijelenteni, hogy Juci szebb Gizinél. Valakinek az egyik, valakinek a másik tetszik.

2021. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#23


Jó, persze, értem de azért vannak szépségideálok, amik a szubjektivitást mégis irányítják. Pl ha egyszer valaki kijelenti, vagyis már meg is tette, hogy a duci nők csúnyák, akkor nem is fognak sok férfinak tetszene, mert rondának lettem stigmatizálva

Nem tudom neked mi szép és mi csúnya és személyeskedni amúgy nem is akarok. Meg persze nem is általánosítok (bár itt a gyakorin kicsit minden kérdés általánosítás)

2021. febr. 3. 23:34
 25/38 A kérdező kommentje:
*lettek
2021. febr. 3. 23:35
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mennyi az a felesleg és az sem mindegy, hogy van-e alatta izom. Ha valaki még a buszmegállói is taxival megy, az szétfolyós lesz. De aki szokott mozogni, az formás marad.
2021. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Kedves kis kérdező.


Szerintem amit csinálsz jól csinálod, nem szabad erőltetni semmit. Fogyásban is a fokozatosság nagyon fontos.Én 1 évvel ezelőtt kezdtem meg az átalakulást, sikerült leadnom 20 kilót.

Én mondjuk nagyon keményen futok minden este, és ez is sokat számít.

Sajnos nem mindenki tud futni, főleg 50 fölött, mert nem bírják az ízületek, a térd, a boka, stb.

Amikor azt olvassuk, hogy valaki 4 hónap alatt leadott 50 kilót, abból hosszú távon úgysem lesz semmi.

Velem olyan dolog történt, amire álmomban sem gondoltam volna.

Jön majd valaki akinek így is megtetszel.

Te csak éld az életed, picit fogyogass ha tudsz, aztán egyszer csak majd történik valami.

Társkereső oldalakat nem ajánlom. Lehet vele foglalkozni, de én személy szerint nem ajánlom.

2021. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#26: a BMI indexem szerint is épphogy kicsúszok a normális kategóriából, szóval nekem pl nincs annyira nagy súlyfeleslegem


#27: igen, csinálgatom a dolgokat. Én heti 5-ször edzek, ami jó időben futást is tartalmaz, várom is már a jó időt. Az a nagy bajom, hogy nem igazán járok semmilyen olyan helyre, ahol ismerkedni lehetne, szóval más esélyem nincs

2021. febr. 4. 09:14
 29/38 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, az ismerkedési lehetőség sajnos nagyon kevés.

Ami ma van, ott megy egyéjszakás kalandokat keresnek.

Akkor te nem is vagy annyira rossz helyzetben, ha csak pár kiló van rajtad.

Azzal nincs olyan nagy baj, hidd el, sok férfi szereti.

Én is most szerettem meg, hogy lett egy ilyen kis barátnőm.

Eddig én sem tudtam, hogy szeretni fogom.

Érdekes.

Jön a jó idő, és lehet csinálni dolgokat.

Ázrendeződik a test. Ez is nagyon fontos. Amikor én elkezdtem futni, 1 hónapig semmi jót nem mutatott a mérleg, ruhákból viszont egyre kissebb kellett.

Rendeződik a test. Ez is fontos. Még ha a mérleg nem is annyira kegyes hozzánk mindig.

27 voltam.

2021. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani #29 hogy vannak ilyen férfiak is. Ilyenkor mindig csak rájövök, hogy valamit nagyon elcseszek, vagy a sorsom ez, hogy egyedül legyek. Tudom, hogy jobb lesz, ha jó idő lesz, bár egyrészt rossz is, mert nincs önbizalmam felvenni olyan ruhákat, amik nyáron a pasiknak tetszenek
2021. febr. 4. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!