Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak még a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak még a nem túl előnyös kinézetű férfiak is tökéletes nőt maguknak, még akkor is, ha tudják, hogy sosem fognak olyan nőt kapni?

Figyelt kérdés
Ez itt gyakorikérdéseken főleg egy nagyon megfigyelhető jelenség

2021. febr. 3. 20:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek különösebb elvárásaim, csak én nem felelek épp meg az elvárásoknak
2021. febr. 3. 21:59
 12/38 anonim ***** válasza:

Félő, hogy meg fognak rohamozni a kiéhezett pasik privátokkal. :D

Az arcod a fő, amivel nem vagy megelégedve?

2021. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Arccal és alakkal sem :D az utóbbin nyilván tudok dolgozni és alakítgatom is, de az arcommal mit csináljak?:(
2021. febr. 3. 22:05
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szakállat növesztettem az arcom előnytelensege miatt és egész jó így, de ez ugye neked nem opció.

Smink és társai? Haj variálása? Kihatással lehet az összképre. Esetleg szemüveg. Ma már nem csak azok hordanak, akiknek szüksegük van rá.

2021. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Sminkelek legtöbbször, meg amúgy a szemüveg jó ötlet, arra már én is gondoltam
2021. febr. 3. 22:24
 16/38 anonim ***** válasza:
Az arc tuningja a tanulás. Egy kedves és értelmes nő nem lehet csúnya.
2021. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Szerintem az arc nem egy kizáró ok, mert mindenkinek más jön be. Én elvileg jól nézek ki (mások szerint) de nem vagyok mindenki esete. Az alak meg ha dolgozik rajta az illető és halad is vele nem hiszem hogy annyit számítana, jelenleg én is dolgozom rajta, így ha kapcsolatba is kerülnék valakivel akinek szintúgy van felesleg rajta de mindketten leadjuk akkor mégis mit számít ^^" Mondanám hogy írj rám ha gondolod, de semmit sem tudok rólad ezen a kérdésen kívül xd
2021. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Mindenki a legjobb partit akarja kifogni magának. Ha csak egy alkalomra is.

Egy időben társkeresőztem és természetesen csak olyan nőknek írtam, akiket szépnek találtam. Valószínűleg sok olyan nőnek nem írtam, akik másoknak nagyon bejöttek, de nem egyformák a szempontjaink. Találkoztam is néhánnyal, tehát valószínűleg nem vagyok egy nagyon taszító jelenség.

Viszont néha néha kaptam én is üzenetet, sőt meztelen képet is ismeretlenektől. Csak az motiválhatta őket, ahogy annyira ki lehetek éhezve a puncira, hogy mindenkinek igent mondok. Aztán win-win lett volna, mert én megkapom a puncit, ő meg megkapja a sportos, értelmiségi pasit.

Inkább éheztem még egy ideig. :)

2021. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

#16-os: hááát nem is tudom, szerintem azért erről a legtöbben sajnos nem így vélekednek

#17: hát az a baj egyéb okok miatt elég lassacskán haladok ezzel a változtatassal, na de egyszer csak célba érek :D

#18: jó, persze, érthető, én most nem kifejezetten a közkedvelt pasikra gondoltam, hogy miért válogatósak, mert azt megértem

2021. febr. 3. 23:13
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt haladsz lassan vele? De szerintem aki komoly kapcsolatot akar azt nem fogja érdekelni mekkora a súlyod, ha nyíltan dolgozni akarsz rajta és dolgozol is rajta (itt igazán a nagyon túlsúlyosra gondolok nem a van valakin 5kg felesleg) ha meg annyira érdekli a külső hogy nem képes "kivárni" se akkor 99% eséllyel úgyis csak a testedre menne szóval szerintem az egy win ha elmegy xd Amúgy én is jelenleg diétázom ^^ még elég sok van előttem mert nemrég kezdtem de remélem hogy ha nem is egy fél éven belül de 1 éven belül elérek egy már majdnem tökéletes szintet
2021. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!