Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak még a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak még a nem túl előnyös kinézetű férfiak is tökéletes nőt maguknak, még akkor is, ha tudják, hogy sosem fognak olyan nőt kapni?

Figyelt kérdés
Ez itt gyakorikérdéseken főleg egy nagyon megfigyelhető jelenség

2021. febr. 3. 20:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Most nem vagyok otthon,de írok neked egy privátot ha hazaértem, még ezzel kapcsolatban.
2021. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2021. febr. 4. 11:31
 33/38 anonim ***** válasza:
Azért amiért a nők magas,jóképű ,izmos pasikat akarnak! Kellemes kisugárzással ,sármmal, stabil egzisztenciával..... Társkeresőben megadott kívánt jellemzések 85%-a ez, legyen az 20 éves fiatal lány vagy 45-ös elvált hölgy.
2021. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Én speciel csak azt várom el, amit én is tudok nyújtani. 165 centi magas vagyok, nyilván nem fogok egy 180 centis csajnál próbálkozni. Ellentétben sportolok, és az igénytelen, kövér nőket igenis el fogom utasítani, mert ha én tudok tenni az egészséges testért, akkor más is. Mondjuk az radikális, akinek 5 kiló felesleg is a "kövér" kategóriába esik, ennyi plusszal még simán lehet csinos a lány - én azokról a lányokról beszélek, akik elhagyják magukat, egész nap gossipgirlst néznek popcornt zabálva, és itt sírnak, hogy Kockahasú Karesz miért nem hagyja őket sakkozni a hasán.


Nekem fontos a zene szeretete, részint ezzel foglalkozok, így fontos, hogy a leendő párom is szeresse, de legalábbis támogasson a munkásságomban (Rostás Szabika és dzsívíem rajongók azonnali kizárásra kerülnek). Szeretek jókat beszélgetni, és elvárom, hogy a csaj is tudjon normálisan kommunikálni.


Vannak még kisebb-nagyobb dolgok, amiket szeretek csinálni, és jó, ha ezekben egyezik az érdeklődésünk. Ha mindketten mások vagyunk, akkor semmi közös programot nem tudunk szervezni.


Szerintem ezek nem hatalmas elvárások, hiszen csak azt kérem, amit én is nyújtani tudok. De inkább vagyok egyedül, mint egy olyannal, akit képtelen lennék teljes szívből szeretni.

2021. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#30!


Ha csak kicsit jógsz ki az ideális BMI értékből, akkor ne aggódj, annyit le lehet adni. Írtam, hogy baleset miatt szedtem fel kilókat. Ahogy a #29-es is írja, nálam is eltelt egy hónap, mire a mérleg mutatott valami változást, de már előtte sem szorított annyira az övem.

Nincs olyan, hogy a pasiknak ilyen vagy olyan ruha tetszik. Ha nekem tetszik egy lány, akkor fogalmam sincs, hogy milyen ruha volt rajta. Persze, ha cicivel akarsz csábítani, akkor a télikabát és a réteges öltözködés nem segít.

2021. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Igen, azt tudni kell, hogy ha keményen elkezd az ember sportolni, akkor nem biztos hogy az elején kemény fogyás lesz, először elkezd átalakulni a test.🏃‍♂️🏃‍♀️

Rendeződnek a szövetek, meg minden. Ezért lehet, hogy a mérleg csúfos számot mutat, de a ruhák sosem hazudnak.

Nem fogytál 1 kilót sem, mégis leesik rólad a nadrág. 😃😄

2021. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

kb mindenkinek mondom, hogy nincsenek nagy elvárásaim...

Köszi, aranyosak vagytok, hogy ezt mondjátok! Hát remélem érni fog valamit, mert amúgy már most elég sok időm és energiám van benne. Az étkezésemet is teljesen átalakítottam, meg edzésprogramot is magamnak próbáltam megfelelőt felállítani, szóval tényleg bízok benne, hogy igazatok lesz és lesz eredménye

2021. febr. 4. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!