Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő, ami után beteljesült a plátói szerelmed?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hosszabb ideje tetszett valaki, nem láttál rá esélyt valami miatt, hogy lesz belőle valami, de aztán mégis összejöttetek. Mennyi ideig tartott/tart utána a kapcsolat? Sztori is érdekel.

2021. febr. 3. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem fog beteljesülni🥺
2021. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Remélem, hogy be fog teljesülni! :)
2021. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen soha nem fog beteljesülni. Ha akarna valamit megmozdult volna már ő is hogy észrevedd...
2021. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs igazad 3as!

2 évig voltam szerelmes az osztálytársamba 7.-9. osztályban, közben 8.ban pár hónapot jártam egy másik fiúval. 9.ben ősszel elkezdtünk dumálni, nyáron összejöttünk. Azóta eltelt 10 év és köszi szépen, megvagyunk ;)

Azért nem vett észre addig, mert befele fordulós srác volt, én meg éltanuló, én azt hittem ő az elérhetetlen, ő pedig nem hitt rólam semmit, mert bele sem kerültem a látókörébe a "szintkülönbség" miatt. Aztán rajöttünk hogy másban voltunk jók, de egyikünk sem jobb a másiknál. A suli miatt írt rám, én pedig próbáltam nem untatni. Utána barátok voltunk, majd lelkitársak, majd barátság extrákkal. Azóta meg férj és feleség :)

2021. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es,2-es! Mióta várjátok? Mi az oka, hogy még nem?

3! Soha ne mondd, hogy soha😉

2021. febr. 3. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Örülök neki hogy nincs igazam de nekem sajnos mindig így jött/jön ki. Most is van valaki aki nagyon tetszik, nekem a legszebb nő hiába mondják sokan hogy elhízott mert van rajta 20 kiló felesleg... Nekem akkor is szép és én sem szólhatok semmit mert rajtam is van... Nem is ez a lényeg. Hanem az hogy régen még csak csak jóban voltunk de a folyamatos bunkó viselkedése miatt annyira eltávolodtunk egymástól hogy néha még csak nem is köszönünk... És mindig miatta van ez. Ahogy most állnak a dolgok soha az életben nem fogunk újra jóban lenni. Úgyis elcseszné megint másrészt nem állna már a számra hogy beszélgessek vele. Szóval hiába tetszik és hiába nézeget néha ő is. Az ő hibájából soha nem lesz ebből semmi. Ezzel az egésszel arra akarok kilyukadni hogy akkor ti a ritka véletlenek egyike vagytok de van olyan eset amikor egyáltalán nem lehetséges a dolog. Mint esetemben pl
2021. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fog beteljesülni.

Több mint 5 éve...

2021. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tobb mint ket evig tartott a platoi szerelem, a fonokom volt es volt baratnoje.

A szakitasuk utan par honappal randira hivott, es azota is tart, mar 1 eve:)

2021. febr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

1,5 év után ő összejött egy másik nővel. Nem jobb kategória nálam, nagyon hasonlóak vagyunk, tehát ennyi erővel akár velem is összejöhetett volna, de most már mindegy. Jellemző egyébként, hogy így járok (összejön mással az aktuális plátóim), ilyenre viszont még nem volt példa, hogy nem nálam jobbal.

Azt kétlem, hogy valaha kölcsönös, beteljesülő dologban lesz részem. Aki most "érdekel" (és az előzővel ellentétben talán én is őt), nős, 2 kicsi gyerekkel, neki sem jobb a felesége, de kizárt, hogy lépjen, felrúgja az életüket. Olyannal belemenni bármibe is, aki hidegen hagy vagy kifejezetten taszít, nem szeretnék, úgyhogy majd a következő életemben talán nekem is lesz szerencsém...

2021. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem teljesült be. Amikor kis iskolás voltam, akkor az illető tudta,hogy tetszik nekem én próbáltam beszélgetni, de abszolút nem volt vevő rám. Más típusú lányok tetszettek neki. Amikor közép sulis voltam és végre elhatároztam, hogy oda megyek a sráchoz elhívni találkozni, mondta, hogy nem akar velem találkozni, rosszul esett. Utána egy másik fiú tetszett nagyon, sokat beszéltünk de valahogy ő sem lépett, én meg nem vagyok kezdeményezős típus. Nagyon népszerű volt és úgy gondoltam nincs esélyem. Később szintén megtetszett valaki vagyis kivülről nem is tetszik, de nagyon vonzódom hozzá, őt sem érdeklem még haveri szinten sem, amúgy van családja. De szerintem mellette csajozik ezerrel az a típus. Nem tudom miért van ez, hogy aki nekem tetszik annak én nem kellek és akinek én tetszek az nekem nem kell. Amúgy nem vagyok sem kövér, sem ronda. De nagyon jól kitudom választani azokat akiket egy cseppet sem érdeklek és teljesen esélytelen. Volt amúgy olyan aki szintén középsuliba nagyon tetszett és amikor próbáltam beszélgetni kifejtette, hogy nem tetszem neki, eltelt egy év és én is változtam és nőiesebb lettem utána már futott volna utánam, na ilyen nem kell. Valaki vagy elfogad úgy ahogy vagyok vagy viszlát. Ne csak a szép, jó, vékony, formás, boldog csaj kelljen hanem fogadjon el valaki smink nélkül, rosszabb passzban is.

Másoknak sok sikert!

2021. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!