Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő, ami után beteljesült a plátói szerelmed?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hosszabb ideje tetszett valaki, nem láttál rá esélyt valami miatt, hogy lesz belőle valami, de aztán mégis összejöttetek. Mennyi ideig tartott/tart utána a kapcsolat? Sztori is érdekel.

2021. febr. 3. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem jobb kategória nálam, nagyon hasonlóak vagyunk, tehát ennyi erővel akár velem is összejöhetett volna,"


Ez női képzelgés hiúság , ego amikor azt hiszed egy férfit csak a nő külseje tud megfogni, annak a férfinak az a nő több volt és egymásra találtak, kár törnöd az agyad rajta. Sok szép nő gondolkodik rajta miért választják az egyszerűbb lányt, hát a felszínesség miatt amivel nincs bemocskolva még a szerény lány .

2021. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kizcar ***** válasza:

a story röviden. vagyis próbálok az lenni.


azt hiszem, úgy 1 éve tetszett, de sose láttam rá esély, mivel én átlagos fiú voltam, ő viszont nálam az iskola top 10 lánya között volt.

álmodni se mertem volna.

tök véletlenül bekerültem egy nem végzősként egy végzős szalagavatós keringős csoportba emberhiány miatt.

a körtáncnál pont mellettem és amikor bevonultunk előttem volt párban egy sráccal.

a körtáncnál, amikor mindig megfoghattam a kezét, állandóan olyan finoman értem a kecses kis kacsóihoz.

mikor jött a végzős buli, az én drága táncpartnerem elárulta neki az iránta érzett érzelmeim.

a csaj ezután távolról csak figyelt és figyelt.

nagy nehezen odamentem hozzá. elmondtam mindent.

közölte, hogy van barátja.

azután párszor még váltottunk szót a suliban a többiek de még a saját magam meglepetésére is (hogy én mit keresek egy ilyen szép csaj mellett.


eltelt fél év.

már nem is dumcsiztunk egymással.


egyszercsak egyik hétvégén telefon csörög.

hát Ő volt az.

kérte, hogy szeretném ha megvigasztalnám.


mondtam neki jöjjön föl hozzám.

egész jót beszélgettünk. aztán meg tum du dumm dum dum.

azelőtt álmodni se mertem az egészről.


még egy hónapig tartott a dolog.

ennyi volt.

de nem baj, mert egy álmom legalább beteljesült.

azóta nem beszélünk. de nem haragban váltunk el.

ez már rég volt. és nagyon jó volt.


egy másik hosszabb plátóim a mai napig nem jön össze.

de az az igazság, hogy teszek az egészre. nem hinném, hogy menne köztünk a kémia.

2021. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!