Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy a kiszemelt lány exe rátok száll?

Figyelt kérdés
Látja, hogy ismerkedtek, és emiatt belétek áll. Kihív bunyózni, fenyeget meg hasonlók.
2021. febr. 3. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Hat nekem nem kene olyan aki fel az exemtol, es ez elegge leszukiti a kort, mert az exem egy idegebeteg allat
2021. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na az ilyenek miatt örülök, hogy már nem tartozom, a középiskolába! Engem pl a kiszemeltem exe külön utált, (akor még együtt voltak) és mindennap rám írt egy kedveset! Pedig én akor még senkinek egy szóval se mondtam, hogy ki tetszik nekem sőt titkoltam szó szerint!
2021. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En se kozepiskolas vagyok anyuka vagyok mar de sajnos a hulyeseg az allatsag es a drogfuggoseg nem korosztalyfuggo 🥴
2021. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!