Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig zaklatott az őrült exed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig zaklatott az őrült exed?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akinek van tapasztalatuk ilyenben. Tehát az ex nem teljesen ép. Vége a kapcsolatnak, de utána zaklat, hiába ignorálod, tiltod, bármi.Mennyi idő után hagyott békén, és hogy érted el???

2021. febr. 9. 13:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve csinálja, nem tudtam elérni, hogy békén hagyjon.


Néha(havonta-kéthavonta) ír új profilokról, hogy mostmár biztos meggondoltam magam, meg hogy megváltozott.. Minden felületen tiltom, de gyártja az új profilokat.

2021. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Eltelt 10 év, azóta se hagy békén. Kamuprofilok, emailek stb. Pár hónapos "kapcsolat" volt, talán még annak se nevezhető.

Rendőrségi ügy lett belőle, mert durvább dolgokat is tett.

2021. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 év után hagyta abba. Addig mindent bevetett, hogy ne tudjak nyugodtan élni tőle.
2021. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2,5-3 évbe telt.
2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás, telefonszámváltás, netán költözés.

Ha kamu profilokról ír, nem kell válaszolni, ilyen egyszerű.

Addig fogja csinálni, míg látja, hogy foglalkozol vele.

Idegen profilokról az engedélykérések mappába megy a levél, azt sem látja, hogy elolvastad.

Nem kell rá reagálni, ennyi. Ez fogja a legjobban bosszantani.

2021. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Zaklató is válaszolhat? :) Csak 1 lányba voltam szerelmes, de 11 év után is össze akarok jönni vele (nem érzékelhető az eltelt idő).


Kérdés, mi számít "zaklatásnak"? - Fél évente "véletlenül" összetalálkozunk, és beszélünk pár percet (sose irkáltam üzeneteket, nem hívtam, és semmi durva dolog nem volt).

30/F

2021. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy mint az elso valaszolonak. Szorol szora, mintha en irtam volna.

Masfel eve, mikor szakitottunk folyamatosan fenyegeto uzeneteket kuldott, letiltottam mindenhonnan, uj es uj profilokrol ir. Lett uj parom, semmit nem posztoltam sehova, nem tudom honnan tudta meg de neki is egybol irt megfenyegette hogy megoli, rendorsegi ugy lett belole. Legutobb karacsonykor kaptam boldog karacsonyt uzenetet, meg egy szivecsket?? Nem normalis az ilyen, mindenhonnan tiltom es megis ir. A rendorseg szerint az uzenetei nem eleg suruek ahhoz, hogy zaklatasnak minosuljon (kb havi egyszer ir)

Termeszetesen nem valszolok semmire!! mar tobb mint egy eve es meg mindig nem unta meg, de ez utan sem fogok nyilvan, mostmar csak feladja.

2021. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még. Az kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül, ugyanakkor félelmetes, hogy ennyien írtak, mert még rengetegen lehetnek. Én is 2-3 évre tippeltem, ami itt jellemző. Azt hittem, annyi idő után megunják, de sajnos nem mindig😕
2021. febr. 9. 16:27
 9/22 A kérdező kommentje:

#2! Őszintén sajnálom. Ez a 10 év nem túl megnyugtató. Remélem, azóta sikerült megszabadulnod tőle.

#5! Ez azért nem ilyen egyszerű sajnos. Költözés például nem mindenkinek opció, nekem pl.nagyon nem. Közösségi oldalakon nem vagyok fent, az nem érint. A tiltás viszont szerintem nem jó ötlet. Itt beteg emberekről van szó. Természetesen soha nem reagálok semmit évek óta. Ha viszont nem látom a próbálkozásait, sokkal védtelenebbnek érezném magam! Egy idő után valamennyire kiszámítható, mennyi idő után milyen formában fog jelentkezni. Ha számítok rá, nem félek annyira, hogy hirtelen beránt egy kapualjba és elvágja a torkom. Az üzenetekből legalább nagyjából fel tudom mérni, épp milyen állapotban van. Ha túl gyakran zaklat, vagy fenyegető üzenetet küld rendőrséghez tudok fordulni. Más kérdés, hogy ezek sajnos valószínűleg tudják, hogy kell ahhoz zaklatni, hogy ne tehess semmit. Soha nem írt olyat. De ha letiltom az esélyt is elvesztem, hogy szükség esetén léphessek. Én nem bosszantani akarom, hanem megszabadulni tőle! Pl. simán reagálni családom, barátaim csöngetésére, úgy hogy ne kelljen előtte telefonálniuk...

#6! Szerintem te még nem vagy igazi zaklató, de ne is legyél 🙂

2021. febr. 9. 16:41
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabban kb három-négy hónapig zaklatott, aztán egy nagyobb vita után csak visszafogottan, de évekig kitartóan. Eleinte próbáltam vele kedves lenni, mert én raktam ki, ezért valamilyen szinten sajnáltam is és akkor még ő is normálisan beszélt velem. Mondjuk én már akkor se voltam rá kíváncsi.(tipikus nárcisztikus volt, örültem, hogy sikerült kitenni) Aztán amikor kikerült a facebookra, hogy kapcsolatban vagyok mással, teljesen kifordult magából, pedig tudta hogy találkozgatok mással és elvileg ő is becsajozott. Onnantól elkezdett ocsmányságokat írkálni, meg hogy én hogy képzeltem, hogy kirakom, hogy mással vagyok, fenyegetőzött, ráírt az új barátomra is, hogy kiveri a fogait stb. Ezt kb egy hétig bírtam aztán megmondtam neki hogy elég volt, kitörlöm mindenhonnan, tiltottam is. Aztán mivel elkezdte anyámat meg a legjobb barátnőmet zaklatni, rajtuk keresztül próbálni elérni, levettem a tiltást, mondtam neki, hogy ne zaklasson miattam senkit, de egyszerűen kikapcsoltam az értesítéseket, úgyhogy onnantól kezdve magával beszélt messengeren és legalább a szeretteimet se piszkálta többet. Aztán pár hét múlva megunta ezt is és hálistennek másik országba is költözött, az óta csak az ünnepekre ír ártatlan jókívánságokat, (szülinap-karácsony) de arra se válaszoltam kitartóan. Ennek már öt éve és tavaly volt az első év amikor nem

írt a szülinapomon és azóta se. Szóval mostmár valószínűleg tényleg felfogta, hogy hagyjon békén. Bár ehhez az kellett, hogy férjhez menjek, érdekes módon eléggé egybeesnek a dátumok.


Ami még hozzátartozik a sztorihoz, hogy a közös barátainkat pár kivétellel sikerült ellenem fordítania, hazudozott rólam mindenfélét, magát meg egy szentnek állította be- tipikus nárci módszer- két közeli barátnőmmel, akiket amúgy a kapcsolatunk alatt nagyon utált, évekig beszélő viszonyban maradt, panaszkodott nekik hogy neki mennyire szar az élete nélkülem stb stb... nem tudom mi volt ezzel a célja, de jó idő után már a barátnőim se válaszolgattak neki, mert rohadtul unták a nyavajgását és már röhögni se bírtunk rajta.

2021. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!