Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig zaklatott az őrült exed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig zaklatott az őrült exed?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akinek van tapasztalatuk ilyenben. Tehát az ex nem teljesen ép. Vége a kapcsolatnak, de utána zaklat, hiába ignorálod, tiltod, bármi.Mennyi idő után hagyott békén, és hogy érted el???

2021. febr. 9. 13:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Ő pl megfenyegetett, hogy megöl, erről írásos bizonyíték volt, felrakott képpel ilyen-olyan oldalakra, kiadta a telefonszámomat stb stb, a rendőrség mégse tett semmit. Addig jutott az ügy, hogy jött a hivatalos levél a szembesítésről, majd annak napján a bírónő közölte, ha meg akarok valamit tudni, magam derítsem ki. (gondolom pénz beszél, kutya ugat)

Azóta elköltöztem, telefonszámcsere is megtörtént, de évente felbukkan, emailekkel bombáz, kamuprofilokról ír. Soha semmire nem reagáltam, mégse unja meg.

Na az ilyen pl beteg agyilag.

2021. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
fehér börűek zaklathatnak bárkit semmi nincs , de ha egy kokero csinálja egyből kommandó megy rá..
2021. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egyszer csinált egy kamuprofilt, mert tiltottam, onnan írogatott 1 hétig úgy, hogy nem tűnt fel, nem jelezte a fb... Amikor észleltem, hogy be is jelölt, kiqurtul dühös lettem, és ràírtam, bökje végre ki, mi a szrt akar, aztán takarodjon, elmondta, másfél órás veszekedés lett belőle, de utána megígérte, hogy most már tényleg taka van, nem zaklat többet, és lelépett :) az más kérdés, hogy utána meg az élet úgy hozta, hogy még összeakadtunk egy időre, de az már a rövid zaklatós periódus után volt. Hála az égnek, velem egyik exem sem mer tartósan kezdeni, ha zaklatásról van szó, ahhoz túlságosan tartanak tőlem :D és jól van ez így.


25/N

2021. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Huh...

Én már azt is zaklatásnak vettem, amikor a nyílt utcán váratlanul megjelent autóval és leparkolt mellettem, kiszállt, hogy beszéljünk.

A durva az volt, hogy másnap ugyanígy arra jött autóval, de egy teljesen másik időpontban. Én kiszámíthatatlan időpontban mentem arra. Amikor megláttam, hogy másodjára is pont akkor kanyarodik arra, az az érzésem volt, hogy nem véletlen, de akkor szerencsére nem állt meg. Ráadásul ez a korlátozások idején volt márciusban, amikor nem túl sűrűn mászkáltam sehova.

Szerintem valahogy be tudott lőni engem mobiltelefonszám koordináták alapján.

Utána júniusban írta, hogy most már feloldják a korlátozásokat, reméli, megint együtt ebédelek vele. Nem akartam elhinni, miután szakítottam vele, hogy komolyan gondolja, hogy ebédelgetni fogok majd vele.

Nem olyan régen pedig az egyik munkatársával megüzente, hogy üdvözöl.

Akkor is baromi pipa lettem, mert nem értem, minek kavarja bele a munkatársait is, mi közük hozzá?

2021. febr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint két éve szakítottunk.

Amikor elakartam hagyni, két hónap pokol kezdődött el. Teljesen kicsinált.

Aztan az ő családjának szóltam, hogy ezt csinálja. Ott a terror abba maradt, de azóta is pár hetente (max 1-2 havonta) még mindig ír újabb profilokból. De ezt már nem is veszem olyan nagy dolognak.

2021. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éve már, hogy mindenhol tiltottam, de ha valami ünnep van (karácsony, névnap..) mindig küld ajándékot.. ő tényleg beteg, tényleg zaklatott, és mai napig tartok tőle, hogy megint valahol megvár, követ..
2021. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok.

16os ugyanez itt is.

Az exem szeretett engem én ezt tudom, de volt ebben az egészben valami zavarodott megszállottság is. Ha olyan van ajándékokat hagyott itt.

És én is tartok attól, hogy mikor kattan be és kezd rá megint.

Legutóbb egy olyan férfival ismerkedtem akitől tudom, hogy tartana, bevallom őszintén ez adott egy kis megnyugvást nekem.

2021. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem olvastam sok választ, de ha mindenhol letiltottad, hogy tud írni? Az pedig egyértelmű (legalábbis számomra), hogy nem jelölök vissza mindenkit. Ha minndenféle, ismeretlen jöttmentet visszaigazolsz, ne csodálkozz, ha az exed is megtalál.
2021. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 nem az a legnagyobb baj, ha ír. Nekem legalábbis sokkal félelmetesebb, amiket hallok róla, pl. mindent kiderít rólam, mindig küld nekem valamit ha ünnep van, nézi napközben a kocsimat.. ezek szerintem rosszabbak, mert észrevétlenül ott van mindig mindenhol.. ki tudja épp mikor bukkan fel megint.. gyomorgörcsöt kapok ha eszembe jut..
2021. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18-nak

nem kell visszaigazolni ahhoz senkit, hogy tudjon írni.. én is tiltottam mindenhol az exem, írt egy idegen számról viberen. Persze lehet telefonszámot váltani, de fb-n is simán tud írni kamu profilról, nem kell ahhoz visszaigazolni. Megy az engedélykérésekbe. Ha nem válaszolsz és annak ellenére is csak ír és ír, az meg mégparább, szerintem.

2021. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!