Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt sértésnek vennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt sértésnek vennétek a párotoktól ezeket a vicceket?

Figyelt kérdés

Megkérdeznéd párodtól, hogy mit szeretne születésnapjára, és azt válaszolná "Vonjuk be a szexi barátnődet (vagy barátodat) és csináljuk hármasba."

Születésnapodra azt mondaná, hogy "Nem tudtam, hogy 24 évig ki lehet hordani az agyhalált."

Te elutazol egy időre, búcsúzásnál elővesz egy óvszert, hogy csak ennyi van, vesz még, mert jönnek a csajok.


2021. febr. 12. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Ez baromi sértő. Én sértésnek venném, megalázó.
Ez nem sértő, ez csak vicc, nem kell komolyan venni.
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Bunkóság!
2021. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem humor, hanem szimpla suttyó gyökérség. Lapát.
2021. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
🤣🤣🤣
2021. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet tudni, hogy minek vagy egy ilyen senkivel? Nincs hová menned? Ennyire ronda vagy? Zsarol?
2021. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ sztem, hogy az adott kapcsolatban mivel szoktatok mindketten viccelődni, milyen a te humorod. Én speciel sértőnek tartanám, mert én ilyennek nem szoktam viccelődni, de pl. ismerek olyan kapcsolatot, ahol pl. mindketten nagy egyetértésben szokták a másikat értelmi képességekkel froclizni, ott pl. az agyhalálos szöveg nem kifejezetten sértő, mert mindkettő humora ilyen.
2021. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerjük a srácot, és téged se. Mi a barátnőmmel ennél sokkal durvábbakat is szoktunk. De ismerjük, nagyon szeretjük egymást.
2021. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hahahah de vicces, röhög a vakbelem. Ezeket a szarokat már a boomerek sem találják viccesnek. Te dobd be legközelebb, mikor megkérdi merre jártál, hogy épp most cummantottad le a bátyját, sokkal nagyobb farka van mint neki és nevessetek együtt xdxdxddxxdxxxd
2021. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Más az, ha lerí az arcáról, hogy csak viccel, és más, ha ehhez a másik nincs hozzászokva, mint a jelen esetben.
2021. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Ilyeneket mi is csinálunk csak ugye nem vagyunk túlérzékeny sótlan kis hamupipőkék :P
2021. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Az agyhalálost egyértelműen sértőnek találnám. A csajozós témát kevésbé, bár ahogy írták, ez érzékenység és ízlés kérdése. Mi szoktunk a férjemmel viccelődni ilyeneketn, pl azon hogy ő háremet tart (nyilván nem), de nálunk ez a poénforrás már a kapcsolatunk eleje óta megvan, és egyáltalán nem sértő a számomra. Viszont ha számodra ez kellemetlen, akkor mindenképp beszélj erről vele.
2021. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!