Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt sértésnek vennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt sértésnek vennétek a párotoktól ezeket a vicceket?

Figyelt kérdés

Megkérdeznéd párodtól, hogy mit szeretne születésnapjára, és azt válaszolná "Vonjuk be a szexi barátnődet (vagy barátodat) és csináljuk hármasba."

Születésnapodra azt mondaná, hogy "Nem tudtam, hogy 24 évig ki lehet hordani az agyhalált."

Te elutazol egy időre, búcsúzásnál elővesz egy óvszert, hogy csak ennyi van, vesz még, mert jönnek a csajok.


2021. febr. 12. 17:53
1 2
 11/12 moozygoo ***** válasza:
95%
Szerintem paraszt, de nem én vagyok vele, neked kell tetszen nem igaz ?
2021. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi is szívózunk egymással, de a fentiekben mi a vicc? Ez szimpla tahóság, még olvasni is elég kínos volt, nemhogy hallgatni. Nem azért dobnám ki, mert megsértődöm, hanem nekem nem pálya az, akinek itt kezdődik a humor... ezekről az ilyen gagyi viccesnek szánt facebook képek jutnak eszembe, amiken már apám korosztálya se tud röhögni, brrrr, hidegrázós.
2021. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!