Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod depis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod depis zenéket hallgatna amik a múltban történt szomorú szerelmekre emlékeztetik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit.
2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ellenkezőleg. Örülnék neki. Próbálnék érzelmileg kapcsolódni. Együtt érzelgősködni.
2021. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért teszi. Figyelmesen végighallgatnám. De nem "engedném", hogy rendszer legyen belőle, illetve a kapcsolatunk rovására menjen.
2021. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont az a dolog, amit nem kell a másik orrára kötni.

Én pl. szeretek depis zenéket hallgatni (persze nem állandóan...), ez egyfajta feszültséglevezetés, kiélem az érzelgős énemet. A legtöbb szám viszont, amit ismerek, kapcsolódik valakihez a múltamból, hiszen amikor megismerkedtem a dallal, akkor arra a személyre gondoltam, aki miatt éppen szomorú voltam/akibe éppen szerelmes voltam. De ez nem azt jelenti, hogy később is érzek iràntuk valamit, és azért hallgatom ezeket a zenéket, egyszerűen csak nem zàrhatom ki innentől az összes 2021 előtt készült zenét az életemből csak azért, mert korábban már gondoltam szerelmekre a hallgatásuk közben...

2021. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljes mértékben.
2021. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!