Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy kezelitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy kezelitek ha sír előttetek a nő? Pl: veszekedéskor, vagy ha csak szomorú.

Figyelt kérdés
Lehet ezzel manipulálni a férfit (nem célom, csak egy kérdés), vagy a férfiak átlátnak ezen? Mit tesztek ha a barátnőtök, vagy egy nő sír előttetek? Mi a reakciótok?
2021. jan. 2. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Megölelem, meghallgatom, nem oldom meg a problémáját.


43/F

2021. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hiszem, hogy tudnám jól kezelni. Megölelném de valószínűleg én is sírnék.


27F

2021. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Kb 20-22 évesen az első igazán hosszabb kapcsolatomban átláttam a nők mennyire képesek a sírást manipulálásra is használni veszekedéskor, ha érvényesíteni akarják az akaratukat. Szerencsére én már nem dőlök be ennek. Ha valamilyen legit dolog miatt szomorú és nem veszekedésről van szó, az más. Sírja ki magát, aztán megölelem.


27/F

2021. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Vannak személyek (tehát férfiak is), akik könnyen elsírják magukat (akár örömkönnyek, akár a bánat könnyei jönnek elő).

Aljas dolog, ha valaki a mesterkélt sírással akar célt érni a másiknál. Tudom, hogy férfiakra ez alig-alig jellemző, bezzeg a nőknél gyakoribb (de nem általánosítok).

Most férfiként:

Ha a leány, akinek udvaroltam (ma a feleségem), sírt (nagyon-nagyon ritkán), akkor megvigasztaltam és megnyugodott. Nem szokott sírni azért, hogy nálam eredményt érjen el (nem is lenne a feleségem).

Két ember kapcsolatában, így nálunk is vannak nézetkülönbségek (58 év ismertség után), de ezt kulturáltan lerendezzük - utólagos harag nélkül.

Konkrétan nem ismerek olyan nőt, aki a céljai elérése érdekében sírni kezd (nem kapja meg a kinézett ruhát, ridikült, utazást stb.), de hallottam ilyenekről.

2021. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon ritkán szoktan sírni, évente 1-2 alkalommal, viszont most annyira összevesztem a barátommal, hogy egy hete zokogok már itthon ha rá gondolok. Jövő héten tudunk élőben találkozni, és félek hogy előtte is elő fog belőlem törni a sírás. Pedig amit nem szeretek az a mások előtti sírás. Előtte sem sírtam még soha.
2021. jan. 2. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha manipulálni akar valaki vele, azt látni. Arra ideges leszek, főleg, ha veszekedés volt előtte. És ott is hagyom az illetőt, másnak drámázzon.

Az őszinte sírással nincs bajom. De ha már lezártam valamit, nem fog meghatni ilyen szempontból. Ha viszont békülni szeretnék, megölelgetem.

A te barátod nem ismerjük, mindeki máshogy reagál.

2021. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
én leginkább akkor sírtam, ha veszekedtem a férjemmel, nyilván azért, mert megbántva éreztem magam. úgy kezelte ahogy a gyerekét. dühös lett, kiabált, fejezd be a hisztit, aztán menekült. kiölte belőlem a szeretetet, most már szeretőm van, csak a pénz miatt vagyok vele.
2021. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!