Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rólad mit gondol a párod/partn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólad mit gondol a párod/partnered, miket mondott? Ha beszéltetek erről. És milyen jellegű a kapcsolatod?(szerelmi, alkalmi, alakulo, több éves, stb)

Figyelt kérdés

Igy egy ilyen asszertiv kérdésre. Azaz nem irányitottan, pl arra hogy mit érzel irántam stb.

Hanem konkrétan igy natur, egy szurke hétkoznapi helyzetben, "mit gondolsz rólam?"kérdésre



#mit gondol rólad
2021. febr. 15. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy mi?
2021. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Te mit szivtal?
2021. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Több éves szerelmi kapcsolatunk van, jó feleségnek és anyának tart, meg néha kicsit hisztisnek. Ha jól értelmezem a kérdést...
2021. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Leirná akkor vki helyettem aki érti, a kérdést értelmesen, ha nem az? Mert nem értem mit nem lehet azon a kérdésen érteni, hogy konkrétan mit gondol a pàrod rólad?


Ilyen válaszokat várok igen mint 3.

2021. febr. 15. 15:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok hogy kulonbozo kapcsolatokban mennyiben mások a válaszok.
2021. febr. 15. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Hogy okos vagyok, csinos és jó a fenekem.

Több éves kapcsolat.

2021. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezt is köszönöm!

Azt hittem erre azért több választ kapok, amiből lehetne levonni is vmit.

Vagy ugy általában ezt nem tudják a felek egymásrol?

2021. febr. 15. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyunk együtt, szerinte "tünemény" vagyok :) Kérdeztem, hogy ez mit jelent, az volt a válasz, hogy kedves, figyelmes és érzéki egyszerre.
2021. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mármint mit nem tudnak a felek egymásról? Hogy jól néznek ki?

Igazából én is hasonlót gondolok a páromról. Jóképű, okos, mindenhez ért egy kicsit és legfőbb erényének azt tartom, hogy talpraesett és mindig feltalálja magát.

2021. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ide is írok, mint a másik lérdésed alá:

Szerintem azt gondolja rólam hogy féltékeny vagyok nagyon.

2021. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!